Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Egyik most már csak volt legjobb barátom le akarja nyúlni azt a csajt, akiért én egy csomó mindent megtettem. Tudja, hogy nem igazán szoktam szerelembe esni, de ez a lány teljesen megfogott! És én meg azt tudom, hogy a haverom olyan, hogy maga köré vesz egy lányt, néha próbálkozik ágyba vinni a csajokat, ezután meg eldobja, mint egy rongyot! Én meg tudom magamról, hogy amit megkedvelek, ahhoz hűséges és ragaszkodó vagyok! Nem szeretek verekedni, csak azzal tudnék neki folyton keresztbe tenni, hogy az egyik legrosszabb suliban szinte mindenből megbukott, én meg az egyik legerősebb suliban 4-es tanuló vagyok.

2014. ápr. 19. 19:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Ráadásul bennük nincsen semmilyen közös tulajdonság vagy rajongás.
2014. ápr. 19. 19:29
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne a gyakorin lógj, hanem cselekedj. Hívd el randira.

Mogyi

2014. ápr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Először beszélj a gyerekkel, hogy jobb lenne, ha ne, aztán ha nem áll le, akkor alázd be, járasd le, csajért pedig nyújtsd a maximumot! Ha vele fekszik le, akkor annyit is ér (ne vedd sértésnek), ha meg nem, akkor meg nyertél:)
2014. ápr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, de ha a vetélytársam is csinálná, akkor mit csináljak?
2014. ápr. 19. 19:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Mármint mit csinálna?
2014. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ugyan azt, mint én. Néha tudja a következő lépésemet.
2014. ápr. 19. 19:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor passz, nem tudom:/ Küzdj tovább, jutalmad elnyered így is-úgy is.
2014. ápr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valaki magyarázza már meg, hogy miért látom minden 20. kérdésnél a " (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )" feliratot?
2014. ápr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki mindent, gondolkodási időt kért.
2014. ápr. 19. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!