Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jut eszedbe a közönyről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jut eszedbe a közönyről?

Figyelt kérdés

Ezzel kapcsolatos emlékeidre lennék kíváncsi.

Ötleteket gyűjtenék egy vizsgafilmhez :)


Köszönöm előre is, ha válaszolsz!



2014. ápr. 20. 14:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Eső
2014. ápr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lesz@rom...
2014. ápr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A szociopaták.
2014. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Mr. Truth ***** válasza:
Hetes hidraulikus kulcs
2014. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ennél kicsit értelmesebb hozzászólásokra is számítanék... :D De ha a kérdés iránt is közönnyel vagy, inkább ne írj.
2014. ápr. 20. 14:24
 6/15 anonim ***** válasza:

alkohol, drog, cigi..


De ez miért szerelem, szex kategória?

Vagy ha arra gondolsz, hogy párkapcsolati szinten mi az a közöny, akkor mindenféle ami jobban számít, mint te. Bármi lehet ez szerintem.

2014. ápr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A kategóriát a népszerűsége miatt választottam, illetve mert szerintem a lehető legtöbb közönyösséggel pontosan akkor találkozunk, mikor a legkevésbé számítanánk rá: a párunktól vagy attól, akibe beleszeretünk.
2014. ápr. 20. 14:34
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy könyv, Camus
2014. ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a közöny most jó dolog. Szakítottam a pasimmal, és sokáig foglalkoztatott, hogy mi van vele. Mikor megtudtam, hogy barátnője van, majd bele haltam. Aztán elvette feleségül, és még ez is bántott. Aztán megszületett a baba, ez már annyira nem érdekelt. Most elváltak. És nem érdekel egyáltalán. Csúnyán mondva lasz@rom. És ez nekem jó. :)
2014. ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem eszembe jut, hogy mennyire közönyös tudok lenni másokkal a téveszméim miatt, és hogy ezzel mennyi embert megbántottam és eltaszítottam már magam mellől az életem során.

És az, amit írtál, hogy mikor egy számomra nagyon fontos ember(szerelem, barát) felől tapasztalom, az nagyon szörnyű. De igazából bárki részéről rosszul esik. Nincs rosszabb a közönyösségnél.

2014. ápr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!