Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyen egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen egy lánynak önbizalma, hogy ne tartsa magát csúnyának, ha a férfiak ezt tartják ÁTLAGOSNAK?

2014. ápr. 20. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kép nélkül sose tudjuk meg, mi a bajod magaddal.
2014. ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Úgy hogy ne a férfiak véleményére adj, mert ami másnak csúnya, az a másiknak egy szépség.


Önmagadnak felelj meg, ha a pasiknak teszed, akkor amorf lénnyé fogsz változni, ami már csak nyomokban emlékezetet emberi nőre.

2014. ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

GyIK-es átlag véleményre ne adj. :D Nagyon sok a tini, bővebben meg több oldal lenne ezt kifejteni.


Én speciel olyan szakra járok, ahol a hallgatók többsége nő nemű. Messze nem a két kérdésnél linkelt csajok minősülnek átlagnak. Pedig egyetemen már azért a nagy többség ad magára.

2014. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az atlagos csajokkal bárki járna szóval nem tudom mi a baj.


Valamint nektek is feltehetnénk ugyanezt hogy miért csak az számít jó pasinak aki nagyon helyes.

Aki magas,izmos de nem szuperhelyes az csak "átlag".

2014. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mutass képet.
2014. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem fogok képet küldeni, főleg, hogy nem is kapcsolódik szorosan (de még nem annyira szorosan sem) a kérdéshez, hogy én hogy nézek ki.
2014. ápr. 20. 16:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyébként mi átlagos srácok is így vagyunk vele, hogy megnézzük az itteni lányok által linkelt átlagos külsejűnek mondott férfiak képeit, és egyből csökken az önbizalmunk. :D
2014. ápr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem kapcsolódik a kérdéshez
2014. ápr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Annyira nem, hogy kép nélkül valaki ne tudjon értelmesen válaszolni rá. Amúgy akár fiú is lehetek, a kérdés szempontjából tök mindegy, nem?
2014. ápr. 20. 16:51
 10/11 PearlDiver ***** válasza:

Legyen tisztában a saját valódi, objektív szépségével. Keresse értelmes barátok társaságát.

Az én baráti körömben valamiért jellemzően nincs ebből probléma :)

2014. ápr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!