Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 év fölötti, normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év fölötti, normális értékrenddel bíró férfiak, akiknek helyén az eszük és a szívük! Milyen tulajdonságokkal rendelkezik az a lány/nő, akit szívesen választanátok párnak? Mi az, amit preferáltok? Mi az, aminek feltétlen meg kell lenni?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy kivel, milyen lánnyal éreznétek jól magatokat egy párkapcsolatban. Mi az, amit feltétlen szeretnétek érezni, pl. empátia, megértés, elfogadás? Legyen a lánynak egyénisége, ne beszéljen csúnyán, lehessen vele jókat beszélgetni, ne követelőzzön? Bármi érdekel, ami felmerül bennetek. :)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. ápr. 20. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Kurwára mindegy a mai világban, hogy van-e eszed, és szíved. Meg az is, hogy normális értékrenddel bírsz-e.
2014. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel a mai világ, hála Istennek vannak még olyanok, akiknek igenis helyén van az eszük és a szívük, én is az ilyen emberek társaságát keresem, és meg is becsülöm őket, a barátaimat. :)
2014. ápr. 20. 18:37
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A barátaidat megbecsülöd. De ha majd lesz egy párod aki pont ilyen lesz, azt meg fogod-e becsülni? Vagy az első sötét, bunkó, taj paraszttal le fogsz lépni??? :D
2014. ápr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Legyen ápolt és igényes a külsejére, szal részemről nem baj, ha nem világ szépe, de figyeljen oda magára.

Másrészt legyen neki is valami elképzelése az életről, h mit szeretne, de ezek reális célok legyenek.

Szeresse a sportot és nem baj, ha picit érdekli a művészet.

Álljon két lábbal a földön és ne az tegye ki a mindenapjait, h állandó buli meg stb, persze kell az is, de mértékkel(holnap én is odavágok vagy lehet már ma elkezdem:)

2014. ápr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
legalább egy tésztát ki tudjon főzni, dolgozzon, és ne legyen komoly, és házisárkány sem.
2014. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Normális értékrenddel bíró férfiakat 1 nő se képes hosszútávon elviselni, mert mellettük az élet unalmas és kiszámítható. A nőknek meg pörgés és akció kell, ha nincs, akkor gyártanak maguknak a féltékenykedéssel.
2014. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos kérdés :)

Már csak azért is, mert olyan ritkán hallja/olvassa az ember "a helyén van az esze, szíve" kifejezést könyveken kívül.

Csak az a baj, hogy nem derül ki, mit is értesz konkrétan alatta, de sebaj, azért válaszolok, még így is, hogy nem biztos, mindenem a helyén van...


Szóval, mivel nekem (sajnos) mindig rengeteg dolgom van, ezért számomra az általad felsorolt empátia, megértés, elfogadás trió nagyon fontos, kiegészítve a hűséggel (értelemszerűen). Továbbá, az előzőek miatt az se baj, ha saját céljai is vannak az illetőnek (nem kell semmi nagy dologra gondolni, de azért a shoping-fodrász-torna-körmös négyszögön kívül más kösse le).

A többi jó tulajdonság is fontos (pl. okos, aranyos, kedves, humoros stb) de rangsorolás nélkül csak egy jó tulajdonságokból álló lista lenne ez a válasz...


Az is adja magát, hogy rossz tulajdonságból pedig minél kevesebb legyen, de mivel ilyen ember nincs, ezért csak annyit írok, hogy a hisztit és követelőzést nem bírom elviselni.


Azt nem tudom, hogy a külső dolgokra kíváncsi vagy-e, de azt leírom, hogy nálam például a szolárium, műköröm és ribizlis ruhák kizáró tényezők (ezt nem félreérteni, nem azt mondom, hogy csador legyen, de azért ne köldökig kivágott felső 15cm-es magassarkúval, vagy neonrózsaszín színek párducmintával kombinálva). Azért ezeket említettem, mert ezek olyan külső tulajdonságok, melyekről bizonyos belső jegyekre is lehet következtetni (pl. agymosott konzumidióta).


Na, be is fejezem az írást, mert a végén még a bilibe lóg a kezem...

2014. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy normális értékrend?

Ezt nem értem.


Mindenkinek más fontos,attól még lehet ugyanolyan értékes.

Vagy te normális alatt,a konzervatív,megalkuvó,tömegember,önálló véleménye nincs vagy nem meri felvállalni típusra gondolsz?

2014. ápr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!