Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így élhetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így élhetek teljes életet?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és nem rég tisztázódott bennem,hogy aszexuális vagyok.Semmiféle szexuális vággyal nem rendelkezem,nem is szexeltem még.Akármilyen szép lány(akár meztelen)látványa nem vált ki belôlem reakciót,közömbös.Az energiámat edzésbe fektetem jó ideje,szépen kiizmosodtam,ráadásul 190 cm vagyok és a lányok szerint nagyon helyes is.Akadt már több próbálkozó(nem is akármilyenek!),de semmi nem történt.Kellemetlen,mikor a szüleim is nyaggatnak,hogy mikor lesz már barátnôm,vagy ismeretlen lányok kérdezgetik,hogy meleg vagyok-e,amikor visszautasítom a közeledésüket.
2014. ápr. 20. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyilván élhetsz igen, szintén aszexuális lánnyal.


Viszont nem is sejted, hogy ennek mi az oka?

2014. ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

attól még lehet barátnőd és szeretheted, hiába nem vonzódsz hozzá

persze ezt nem mindenki tolerálná, de biztos találhatsz olyat, aki megértené

2014. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha már azt írod zárójelben, hogy nem is akármilyen csajok próbálkoznak nálad, akkor mégsem vagy teljesen közömbös. :)

20 évesen még nem vagy elkésve semmivel, sőt, ez már inkább érték - még pasiként is -, hogy nem szoknyát vadászol. Lehet, csak meg kell találnod a megfelelő lányt, aki nemcsak a testével vált(hat) ki reakciót benned, hanem a teljes lényével. Jobb helyeken ezt hívják szerelemnek, és a klasszikus verzió szerint ennek a része a szex is. ;) Plusz valószínűleg az illető hölgyemény nem olyan lesz, aki éjjel-nappal ágyban kalandozna - ritka példány, de vannak még ilyenek.

2014. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, aszexuális lány mellett simán élhetsz teljes életet. Nem vagy egyedül, biztosan fogsz találni valaki hozzád illőt. :)
2014. ápr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Irigyellek. Komolyan.
2014. ápr. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze! Csak így élhetsz teljes életet!



Sok idiótának:


Ha valaki asszexuális, akkor

2014. ápr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
MINEK NEKI BARÁTNŐ???
2014. ápr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!