Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Abortusz után mikor élhetek...

Kiscsillag2014 kérdése:

Abortusz után mikor élhetek ujra nemi életet?

Figyelt kérdés
5 hete és 4 napja volt abortuszom.. Párom már unszolt hogy kíván, s végül elkezdtük a dolgot tgnap.. Kicsit féltem attol hogy vmit bevisz..s ezért elsőnek ovszerrel volt, másodjára anélkül, de nem nedvesedtem be annyira így megnedvesitette, viszont sikositónk se volt. Reggel akarta ujra, de kértem hagyja abba mert fájt.. utána vettem észre a wc-n hogy vézek, mikor pisilek akkor jobban.. Nem tudom h ez most a menzesz lenne, vagy vmit megkavartunk odabent?
2014. jan. 19. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha elenk piros akkor igen, az a menzeszed!

6 hetet kell varni de az 5 het 4 nap is tokeletes!

Nem kavartatok bent semmit! Biztos a feszultseg (hogy nem lesz-e baj belole) tett be nalad es amiatt nem kivantad, vagy megviselt ami tortent!


Nem tudom, hogy vedekeztek, de remelem nem ez lesz a hobbid, hogy abortuszra jarkalsz!

Mar csak mert elsore gumival aztan anelkul voltatok egyutt!

2014. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vagy kidorzsolodtel... Bar nem tudom, hogy csak veres folyasod van vagy verzel rendesen...


Ezen mar tul vagy sajnos, gondolom Te se orulsz Neki! Vigyazz, hogyy tobb ne csusszon be! Legyel okos! Te iranyitsd az eleted es ne a veletlenek! :)

2014. jan. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!