Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok mit csináljak, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Berx kérdése:

Srácok mit csináljak, hogy ne így érezzek?

Figyelt kérdés
Sex előtt ha a fiú ki szeretne nyalni félek attól ,hogy rossz ízű lennék ...mit csináljak ?
2014. ápr. 20. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Lazulj el, mosakodj meg előtte, akkor biztosan nem leszel az és nem fogsz azon agyalni
2014. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. ápr. 20. 22:33
 3/7 anonim válasza:
En szeretem ha egy kicsit mondjuk "illatos" a punci :)
2014. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kend be mézzel vagy szilvalekvárral... mittomén :)
2014. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
exem is folyton ezen izgult, de mindig nyugtattam hogy hagyja már abba, és igazság szerint néha idegesítő is volt, hogy ezen izélt... ettől függetlenül ha tudtam mindig kinyaltam, ha jó volt hanem, mert egyszerűen szeretem kinyalni a barátnőmet
2014. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Épp ez az
2014. ápr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekes módon a szép és vékony lányok rendszerint jó illatúak és ízűek.

A dagadt lányok szoktak...khm... kellemetlenebbek lenni.


Amúgy valóban elég az, ha szépen megmosakodsz és nem eszel hulladék kajákat.

2014. ápr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!