Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsik a melleim és gátlásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zey kérdése:

Kicsik a melleim és gátlásos vagyok miattuk, kisebb szégyenérzet is társul hozzá. Szeretném a véleményeteket kérni, milyennek látjátok?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nem vagyok kívánatos a kis melleim miatt. Sportos lány vagyok,lehetséges ez az oka a kis melleimnek. Bíztam benne,hogy mire ennyi idős leszek (24) legalább nő egy picit,de nemigazán nőtt..

Tehát:

[link]


2014. ápr. 21. 01:06
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Szép,formás, feszes lány szemmel is:)
2014. ápr. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Van barátom,és igazából azért is kérdeztem itt, mert még a kapcsolatunk elején ő elmondta,hogy a nagymellű lányok tetszenek neki, de amikor meglátta az én melleimet akkor azt mondta,hogy szépek,feszesek és nem lógnak. Tetszenek neki. Noha mégis jól megbámulja a nagymellű nőket,jó persze azért van a szeme,nem is teszem soha szóvá inkább ő szokta mondani,hogy mennyire lóghatnak a mellei,és beszélt már az exekről is,hogy volt olyan lánnyal akinek szép nagy cicije volt és amikor levette a melltartót legszívesebben otthagyta volna mert elment a kedve mindentől. És persze mondja,hogy szereti a melleimet meg szerelmes belém így nyilván már a szerelem miatt is látja szépnek őket. Csak mégis bennem van az,hogy nincsenek nagy melleim pedig ő azokat szereti igazán.
2014. ápr. 21. 01:36
 23/44 anonim ***** válasza:
Ha szeret semmi gond nincs ezzel ne görcsölj:)
2014. ápr. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

Jó figyelj, tényleg nincsenek nagy melleid ezt szögezzük le. De ad1: nyilván nemfog a melleid miatt szakítani veled,ha mégis akkor kár is vlee maradni.


ad2: ha ennyire zavar, akkor csináltass szilikont, minden 3. kismellűnek az van már. 24 évesen simán belefér.

2014. ápr. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Igazából említettem neki a szilikont..de nagy hangsúllyal ellenezte,azt mondta így jó,csak maradjon is így sokáig. Saját magamnak kellene megfelelni :( :)
2014. ápr. 21. 01:42
 26/44 Beviz Elek ***** válasza:

Hát na ja...


A nagyobbakat én is jobban szeretem, de akkor a csaj máshol is nagyobb a kelleténél. Általában...


Volt egy rövid kapcsolatom ( nem a melle miatt lett vége, hanem a sok szövegelèse miatt). Jó test, nagy mellek, szép arc, mellek ugye majdnem a nyakáig feltuningolva... királyak voltak.

Elsö közös éjszaka lekerült a melltartó és mintha a lyukas tejeszacskó folyt volna jobbra-balra.

2014. ápr. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Ha te gátlásos vagy, akkor én mit szóljak? D: Nekem is kb. ekkorák, azzal a különbséggel, hogy az enyémek max. "fázós" állapotban emlékeztetnek mellekre, egyébként csúcsos-kúpos, amorf undormányok. :(


A tied legalább szépek és formásak, hidd el, ez sokat számít.


Megmondom őszintén, baromira rosszul esik, hogy rengeteg, a tiedéhez hasonló adottságokkal rendelkező lány gátlásos a mellei miatt, holott ezek visszataszítóság szempontjából még csak meg sem közelítik az enyémeket.

2014. ápr. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim válasza:
Fejezd be a hülyeséged. Tökéletes melleid vannak. Ha ismerkednél és pesti vagy írj rám. ;) 25/f
2014. ápr. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

"...csúcsos-kúpos, amorf undormányok"

Ne! Ki mond ilyeneket?

2014. ápr. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

Tokeletes mellek ;)

Nyam

2014. ápr. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!