Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire kell izmosnak lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell izmosnak lenni?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy a nőknek/lányolnak mennyire izmos férfiak/fiúk jönnek be (pontosan/legalább-legfeljebb/kb... mennyire legyenek izmosak).

Arra kérném a válaszolót, hogy ha lehet, akkor a válasza mellé írja azt is, hogy ez milyen életkorra vonatkozik (minél pontosabban, akár évre pontosan is).



2014. ápr. 21. 05:54
 1/7 anonim ***** válasza:

nem fogod tudni kicentizni, hogy mindenkinek jó legyél.

biztos, hogy nem baj, ha sportolsz, és biztos, hogy nem kell megszakadni benne.


1. jó.

[link]

2014. ápr. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem akarok senkinek megfelelni... Csak érdekel, kinek mi tetszik.

Valami képet akarok kapni, hogy mi az "ideális".

2014. ápr. 21. 07:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy észrevettem 20 alatt a szálkás de nem túl izmos pasik a nyerőek

20-30 közt az izmosabb,kidolgozott

30 felett az izmos,kis pocak

2014. ápr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
baszus ha már elkezdesz gyúrni gyúrjál rendesen! legalábbis ez az én véleményem.Ne ilyen focista alkatod legyen(nem akarok senkit megbántani)Nem kell attól félni hogy egy kis edzéstől "túl izmos"leszel!bár mindenkinek más az ideálja de én nem kezdenék egy kislánytestű vagy túlsújos fiúval! 16/L
2014. ápr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a férfiak alapból izmosabbak. nem kell ez a kislánytestű szöveg.

30n

2014. ápr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
kedves 5. válaszoló a fiúk nem izmosak alapból...edzeni kell vagy fizikális munkát végezni..különben nem lesz rajtuk egy deka izom sem..és igenis vannak kislánytestű "fiúk"
2014. ápr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kinek mi tetszik... ha valakinek a kislányos fiúk jönnek be, akkor az jön be. Ha vkinek szétgyúrt állatok, akkor meg az.
2014. ápr. 21. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!