Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Túl vékony vagyok és hizni...

Túl vékony vagyok és hizni szeretnék erősödni van valakinek valami őtlete?

Figyelt kérdés

15éves fiú vagyok és 180cm 48kg ithon szeretnék edzeni de nem tudom mivel kezdjem változtasak az étkezésemen?

Edzési tippnek az értem hogy fekvő vagy felűlés vagy miből hányszor memennyit már egy honapja probálkozok de sehol semmi fejlődés,

Tudnátok segiteni ?



#edzés #15évesen izmosnak lenni
2013. júl. 29. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
egyél nagyon sokat, fokozatosan elmehetsz 4-5 ezer kalóriáig, étrendnek olvass utána, kezdjél erőre edzeni, elsősorban kevés ismtlés szám, egyre nehezebb gyakorlatok (pl egykezes fekvők, emelt fekvők ilyesmik [fegyencedzés]) a kaja meg legyen mert nagyon- nagyon vékony vagy
2013. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne pár hónap alatt akard megváltani a világot! Ahhoz, hogy látványos dolgot érj el, évek kellenek. A legjobb amit tehetsz, hogy elmész egy !jó! személyi edzőhöz, aki külön foglalkozik veled. Étrend a legfontosabb, kiegészítésnek táp kiegészítő, az is megdobja rendesen az embert. edzésnek meg ha otthon akarsz edzeni, akkor olvasd el a Fegyenc edzést, meg a Meztelen harcost.
2013. júl. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.


Edzés pedig lehet súlyzós, vagy ha nincsenek eszközeid, akkor végezd a fegyencedzést, keress rá.

2013. júl. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az jó ha mondjuk megeszek egy gyros tálat másnap hamurger meg ilyenek majd haza megyek és edzek?
2013. júl. 31. 00:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem jó! étkezz tisztán... Egyél sovány húsokat, meg egyéb fehérje forrásokat, sok szénhidrátot(ez se mind1 milyet), sok zöldséget. olvass utána neten a helyes táplálkozásnak, pl testépítő oldalakon találsz ilyeneket.
2013. júl. 31. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Leeírtam, hogy mit kell enned. Néha mehet tömegeléskor hamburger, gyros, főleg ha nem vagy hízékony, de ne ezekre a kajákra építs! A kulcsszó a néha!
2013. júl. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!