Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ha sokáig nem veritek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha sokáig nem veritek ki, az milyen tünetekkel jár?

Figyelt kérdés
ingerlékenyebbek vagytok olyankor?
2014. ápr. 21. 10:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kanossággal jár
2014. ápr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
Olyankor van az hogy megcsaljuk a párunkat
2014. ápr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezzel nem csaljuk meg
2014. ápr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Rá hat a közérzetünkre .
2014. ápr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Változó :D Van, hogy csak kanos vagyok, de van hogy agresszív.
2014. ápr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Személy szerint én egy darab kenyérre is fel tudok izgulni olyankor..
2014. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Hát annak több hatása is lehet. Attól függ, hogy milyen életmódot élsz és milyen céljaid vannak. Aki például élsportoló, vagy valamilyen művészetet komolyan vesz és fejlődni akar benne az például nagyon ritkán veri. A szexualitás az egy energia is, amely más területekre transzformálható, sőt, nagyon meg tudja dobni egy-egy életterületen az ember teljesítményét. De a visszatartás önmagában nem garancia. Van, hogy az energia nem alakul át, az ember vágyai felerősödnek, és elhatalmasodnak rajta. Akár perverz hajlamok és őrület is kialakulhat. Mindenkinek egyénfüggő, hogy hogyan alakítja a szexuális életét, ezért mindenki maga felel, mert csak te tudhatod, mi jó neked, mitől tudsz fejlődni. Van olyan életszekasz, mikor a rendszeres maszturbálás segíti a nőkhöz való viszony egészséges kialakulását, de később, idősebb korban ugyanez hátráltathatja az embert.
2014. ápr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Három hete nem vertem ki, s még van négy hét, amikor legközelebb csinálhatom, de idáig semmi változást nem vettem észre, pedig máskor ilyenkor már megőrülök.
2014. ápr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
utolsó én annyit még lányként sem bírnék ki:O
2014. ápr. 21. 11:01
 10/15 anonim ***** válasza:
Amiota az eszemet tudom egy hetnel hosszabb kihagyas nem volt. Es az is sok sok eve mar. Minden nap legalabb egyszer de inkabb ketszer uritek. Ha par napig valamiert nem jon ossze, akkor fajnak a hereim, erzekenyek lesznek, es folyton all a farkam egesz nap. De mint mondtam ilyen ritkan van. Egyebkent olyankor erosebbnek erzem magam, de kinzo h semmi masra nem tudok gondolni csak a nokre. Szabalyosan kinzas kimenni az utcara.
2014. ápr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!