Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak huszonévesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak huszonévesen még soha nem volt kapcsolata és kilátásban sincs semmi, akkor biztosan van valami defektje? Selejt?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos.Lehet zárkózott.
2014. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Ja defektes. :D
2014. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem a te véleményed érdekel! Vagy ez lenne az?
2014. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ezt így nem lehet kijelenteni, mert egy ember értékét nem az adja, hogy hány ember mászott a lába közé.


Vannak szeretett hiányos elhanyagolt kislányok, akik még 15 sincsenek, de a fél város átment rajta. Ő semmivel sem értékesebb emberileg, nem is azért másztak rá.


Mindenkinek más az életútja. Én 20 évesen lettem szerelmes és akkor vesztettem el a szüzességem.

Egy mai tini meg felvagdosná az ereit, ha csak 20 évesen dughatna.


Szóval csak ennyitől nem vagy selejt.

2014. ápr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ennyiből csak az a biztos, hogy "huszonévesen még soha nem volt kapcsolata és kilátásban sincs semmi".
2014. ápr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy nem jársz el ismerkedni. Én is ilyen vagyok. Ki sem tettem a lábam már napok óta. Ha kimozdulok, akkor is csak azért, mert suliba megyek, vagy barátnőimmel találkozok. Gondoltam rá, hogy discóban talán összefutok egy számomra tetsző alakkal (esélytelen), de nincs kivel mennem.
2014. ápr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem defektes, de önbizalomhiányban biztosan szenved.


Én 25 vagyok nem volt senkim, mégse hiszem magamról , hogy"defektes, delejt vagy lúzer" lennék.

2014. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magadról szólna a kérdés? Akkor gyere velem egyet teázni/kávézni, és utána mondok véleményt.
2014. ápr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!