Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/Férfiak! Ti hány évesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Férfiak! Ti hány évesek voltatok, amikor úgymond a szüleiteknek "feltűnt", hogy szinglik vagytok?

Figyelt kérdés

Úgy értem mennyire érdekelte őket, hogy van e valakitek vagy nincs? Mennyire volt téma ez otthon nálatok?

Örülnék, ha megírnátok a korotokat is. Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.


2014. ápr. 21. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:

16 voltam amikor megemlítette apám, hogy lehetne már valakim. A húgomnak már rég volt párja akkor. Furán éreztem magam ezután mert általában az apák épp az ellenkezõjét akarják :D


19/L

2014. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Költőnő? ***** válasza:

Nálunk szerencsére sosem volt téma.

Tudják, h ez az én döntésem és nem szólnak bele csak azért mert úgy lenne elvárt.

30+n

2014. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha lenne valakim se mutatnám be, semmi közük hozzá, nem is jó a viszony
2014. ápr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
72 vótam,mikó aszongyajazapám: nem kőne má valaki, aki qrogat? Hát így vót...
2014. ápr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

18-19 lehettem, nem emlékszek már rá.

Aztán egyszer lett valakim, az meg nem volt szimpatikus nekik

2014. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16 éves koromban kezdte az anyám, 18 éves koromban a nagyszüleim
2014. ápr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

20-22 között anyám rá volt kattanva az unoka témára! 1x rossz pillanatomban 23 évesen elmondtam neki, hogy én csalódtam a női nemben és tőlem ne várjon se unokát, se feleséget soha. Na azóta 1x se hozta fel sem ő, sem apám a témát szerencsére!


Most közel 27 vagyok, álláspontom nem változott!

2014. ápr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek!

(külön örülök, mert ez az első olyan kiírt kérdésem, ami elérte az ötnél több választ :D juhúúú)


Utolsó: Megkérdezhetem, hogy mi volt az a nagy csalódás, és miért nem változott azóta az álláspontod? (nyugi nem megváltoztatni szeretném, csak érdekel)

2014. ápr. 21. 18:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem v miért már 14-15 éves koromban elkezdett ezzel cseszegetni az apám. Hogy mikor lesz már unokám meg mikor lesz b nőd mert kell a nő... Hülyeségek. Na ez tartott egészen 22 éves krómig vagyis a haláláig, ha élne szerintem még mindig ezt hallgatnám.


Anyám néha megjegyzi h fel van már készülve, de ezt csak évente 1 X szal túlélem.

Am én remekül el vok köszönöm, mindössze egy 3 hónapos kapcsolatom volt de annyi elég is.

Am van lakás, kocsi minden :D


25 F

2014. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!