Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetértetek? Mi a véleményete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Egy válaszból idézek, amit most olvastam:


"Az a gond a női nemmel és főleg azokkal akik valóban szebbek,hogy nagy részüknél nem létezik olyan h életcél.(bocs,normális életcél)Az h karriert építsen,h valóban letegyen vamit az asztalra.Azért mert ők szépek akkor ők felsőbbrendűnek érzik magukat.Nem csak a férfiakkal,de a nőkkel szemben is.Ezeknek az embereknek nincs igazi életcélja,csak sodródik az árral.És tudja h vele mindig kivételezni fognak (ami igaz is,bárhova megy mindenki kedveskedni fog neki,h elnyerje a "barátságát")mert ő jól néz ki.Majd szerez úgyis vkit aki bebiztosítja neki a jövőjét.Neki elég ha csak magával foglalkozik,vásárol,magazinokat olvas és elmegy vmi büfé szakra vmilyen sz@r fősulira.(és még akkor milyen büszke magára,h ő nem csak szép hanem okos is)Elhiszi h azzal h ő hetente leborotválja a lábát csinál 2 felülést v guggolást akkor ő mekkora energiát fektet a külsejébe.És akkor már ő is elvárja h kocka has vastag karok stb....(közbe ne felejtsük el h ahhoz h 1 férfi 1 nő számára "adonisz" külsőt szerezzen nem elég annyit tenni mint pl 1 feszes seggért.A szőrtelenítéshez meg annyit h 1 igényesebb férfi naponta borotválkozik."


Az, hogy belevette az egész női nemet azzal nem értek egyet! (+a feszes fenék résszel sem)

De, amit leírt a plázap.cs@król, az egész szépen össze van foglalva.

Én lányként érzem, hogy ők felsőbbrendűnek gondolják magukat, sokakat lenéznek. Egy ilyen p.cs@ nekem jött az utcán, majd még Ő sipákolt, hogy miért nem kérek tőle bocsánatot és milyen balf.sz vagyok, hogy nem tudok járni. De többen megölnek a tekintetükkel, a plázákat kerülöm, ha lehet.

Annyit még hozzátennék, hogy ebből a csoportból sokan még beszélni sem tudnak rendesen. A kapanyél kilóg a szájukból, amikor magukat védik és verik a mellüket. Ilyet korosztályomban látni inkább, nem tudom idősebbek hogy vannak ezzel. Persze ne általánosítsunk, mert minden p.cs@ más. Nekem ez a meglátásom.

16/L


Szerintetek?



2014. ápr. 21. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A szépség mulandó, ezt nem kell elfelejteni.
2014. ápr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek vele!!!! Igaza van!!!
2014. ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha minden nő ilyen, akkor legyetek melegek és kész, meg van oldva a probléma!
2014. ápr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy értelmes kis nő lesz belőled.
2014. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy ennyire lehetne általánosítani.

Szerintem a legszebb lányok pl attól is szenvedhetnek, hogy félnek tőlük a férfiak, amúgy meg pénzéhes pichák vannak a csúnyábbak közt is szép számmal.

Úgy vélem minden ember esete egyedi.


25F

2014. ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6-os!

Berátnőm ilyen. Ő vár. Nem pasizik emiatt (is). Van hobbija, barátai, elképzelései a jövővel kapcsolatban, direkt úgy alakítja az életét, hogy a pasi már ne férjen bele. Nincs is hiányérzete. Tudja, hogy a külseje miatt vagy elítélik, vagy csak ki akarnák használni. Közvetlen, ismerkedik, de érezni a beszédéből, hogy neki nem egy fiú kell. :) Talán Ő a kivétel, aki erősíti a szabályt? :)

2014. ápr. 21. 20:31
 8/14 A kérdező kommentje:
*barátnőm
2014. ápr. 21. 20:31
 9/14 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Sztem a barátnőd többet fog szenvedni az életben, mint egy átlagos csaj, de ne legyen igazam.

2014. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát, mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja. Így legalább nem használják ki.
2014. ápr. 21. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!