Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek bejönnek a kicsit fiúsabb lányok?

Figyelt kérdés

Szép az arca, jó az alakja, de mondjuk szeret focizni, és nem annyira lányos. A körmét festi, meg néha szempillaspirálozik, de ha teheti, inkább hanyagolja. Jófej és el lehet vele beszélgetni. Inkább a fiúk társaságát keresi, mert nem bírja a lányok pletykálását, és mert a fiúk körében jobban el tud lazulni.

Mit gondoltok róla? Hogyan viszonyulnátok hozzá?



2014. ápr. 22. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:

"Inkább a fiúk társaságát keresi"


"fiúk körében jobban el tud lazulni"


Nem jön be.

2014. ápr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezek alapján amit elmondtál szerintem egyáltalán nem baj ha szeretsz focizni, fiúk társaságát keresed.

Én ugyan úgy viszonyulnék hozzád mint a többi lányhoz :)

2014. ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jártam már ilyennel, és lehet még fogok is. Nem kötelező nőiesnek lenni, DE sokkal vonzóbb az a csaj, aki nőies, mint aki fiúsabb.Persze ettől még lehet a te fajtád is vonzó, csak nehezebben.
2014. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok nőies. Ebben a korban szerintem még korai erről beszélni.

14/L

2014. ápr. 22. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok ugyan srác, de úgy vettem észre, hogy a fiús lányok sokszor túlzásokba esnek és tényleg semmi nőiesség nem marad bennük. A legfeltűnőbb a harsány viselkedés, folyamatos káromkodás, primitív humorérzék, hangosan böfögés mert az "vicces" meg "menő" - hát ja a csávóhaverok között biztos, csak aztán ne csodálkozzon az ember, ha senki nem néz rá nőként.


És pedig én sem szeretem a lányokat, nem kellene egy lány sem közelebbi (vagy nem közelebbi) barátságra...

2014. ápr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok megint.

Az, hogy még csak 14 vagy, nem feltétlen jelenti azt, hogy nem lehetsz nőies. Persze nem úgy teheti ezt egy 14 éves, mint egy 30 éves, de azért megvan a módja.

5ös, ezt mondjuk én is észre vettem már.Ők általában IQlight csajok.

2014. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mint fiús lány írom ezeket...

Összességében nem jön be nekik. Én nyugodt típus vagyok, nem káromkodok-böfögök-ordítozok, nem ebben merül ki a dolog. Csupán csak valahogy hiányzik belőlem ez a nőies elegancia, ha ugyanúgy öltözök fel, mint egy modell, akkor is. Vannak nőies tulajdonságaim, de többségében inkább fiús vonásaim vannak, és az a tapasztalatom, hogy ez abszolút nem jön be a pasiknak. Lehet, hogy azt mondják "milyen jó egy női testbe bújt férfi", de ha választhatnak köztem, meg egy hisztérikus féltékenykedő még akár ostoba, de nőies mozgású-kisugárzású nő között, akkor azt választják. Kb minden esetben. Persze majd sírnak miatta, hogy az de rossz, de ez van.

Mondjuk én nem estem kétségbe, mert vannak olyan férfiak, akik szemet hunynak efölött (hangsúlyozom, nem látják ezt bennem vonzónak, csak elviselik), és így is szívesen ismerkednek velem, csupán csak többet kellett keresgélnem.

Én amúgy sokat szenvedtem emiatt, mert szerettem volna másmilyen lenni, mivel az jóval egyszerűbb, ha nőként nőies vagy, de rájöttem, hogy nem megy. Viszont amióta ezt elfogadtam, valahogy jobban megbékéltem magammal.


Különben szerintem a te konkrét esetedben ez még inkább kamaszkori sajátosság, és 18-20 éves korodig még rengeteget változhatsz, így az is lehet, "kinövöd" ezt a korszakod.

2014. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!