Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok terhes, még is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok terhes, még is annak érzem magam. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem tudom,hogy mi van velem mostanában,de olyan furcsának érzem az egész testem. Egy hete meg kellett volna,hogy jöjjön, ugyanis minden hónap 13-17 körül szokott. Persze volt olyan is mikor késett. Szexuális életet még nem élek, ugyanis szűz vagyok,de az előző hónapban 15.-én volt egy kis petting (csókolóztunk,és tapizgattuk egymást) köztem és a barátom között. De nem feküdtünk le mivel,nem akartam,és mivel megvolt akkor.

Talán az idő is belejátszik,hogy késik,vagy terhes lettem?

Csak azért tanakodtam el, ezen mert mostanában felszedtem talán 1-2 kilót az elmúlt hónap óta,és most kezdett el fájni a mellem is ezen a héten.


Kérlek segítsetek!!!



2014. ápr. 22. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Tesztelj egyet.

A fiú pedig csak téged fogdosson, mást ne!

2014. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem odaírni ,hogy 17 vagyok.

Köszönöm,szerintem azt fogom!:)

Csak parázok.

2014. ápr. 22. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!