Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes lett a hugom, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lett a hugom, lehet hogy miattam? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Van egy olyan problemam, hogy magamat gyakran kielegitem, es a hugom mar majdnem 1,5 honapos terhes, ugy hogy nincsen pasija. Voltak rosszulletei, hanyinger stb. de sose gondoltuk volna, hogy terhesseg miatt, ezert azt hittek a szuleink, hogy csak siman gyomorrontasa van. Elvittuk orvoshoz es elmondtak, hogy terhes. Nem volt meg senkivel, nincs baratja es szuz a 15 eves hugom. Lehet hogy miattam van?

2014. ápr. 16. 11:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
És hol elégíted ki magad, a húgodban? Ezen nagyon gyorsan el kell gondolkodni, mert ha tényleg a te gyereked van a húgodban, akkor MUSZÁJ LESZ AZ ABORTUSZ!
2014. ápr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
99%
Mármint, a húgoddal elégíted ki magad? Az ember nem szél általi megporzással szaporodik, a húgod vagy füllent, vagy Jézus második eljövetelének vagytok tanúi..
2014. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
persze, hogy nem. Sajat magamat elegitem ki mindig, es szappannal lemosom mindig a kezemet es lehet hogy azt a szappant hasznalta o is, mert en mindig kozvetlen elotte megyek a furdobe furodni.
2014. ápr. 16. 11:54
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Olyan nincs hogy szűz, de terhes. Ha tőled van akkor nagyon nagy gáz van.
2014. ápr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

troll,

vagy a húg hazudik mint a vízfolyás

2014. ápr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Akkor hazudik és nem szűz, olyan nincs hogy szappantól lesz miattad terhes.
2014. ápr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem kamu a kérdés, és valóban terhes a lány, akkor tuti, hogy van más srác is háttérben! Ennyitől teljesen kizárt, hogy teherbe lehessen esni! :D
2014. ápr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%

nem te vagy a gyerek apja. eszedbe ne jusson a szappan. megpocsékolta valaki. apud is lehetett


30+F

2014. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Say My Name ***** válasza:
97%
Ha a szülésnél először nagymennyiségű buborék jelenik majd meg kezdhetsz aggódni.
2014. ápr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet tőled, szerintem valami kalandja volt amit fél bevallani
2014. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!