Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, melyiket preferáljátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, melyiket preferáljátok, ha egy lány könnyen adja magát vagy, ha meg kell "küzdenetek" érte?

Figyelt kérdés
Pl. a lány nem mond rögtön igent a randira, de Ti annyira kedvelitek azt a lányt, hogy mindent megtesztek azért, hogy lenyűgözzétek és, hogy végül igent mondjon a randira. Vagy inkább azt szeretitek, ha egyből igent mond?
2014. ápr. 22. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt szeretem ha hűséges típus és úgy adja be könnyen a derekát, nem azért mert ribi.
2014. ápr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretem, ha egyből igent mond. Aztán nem kell 1. randin ágyba bújni, meg 2. sem, csak lássam rajta, hogy egyáltalán kedvel valamennyire. Ha mindig lemondja, kéreti magát, akkor c sak gondolom, hogy nem érdeklem és hagyom a fenébe. Szóval hülyeség ez a "küzdés"
2014. ápr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért van egy határ!

Nem szeretem ha sokáig húzzák az agyamat.

Éssss ami a legfontosabb, ha ő nem viszonozza azt amit érte teszek és csak én csak én csak én teszek mindig akkor elhúzhat a fr**ancba!

2014. ápr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó ha kell érte küzdeni. Csak az olyan legyen hogy lássam rajta vagy legalább jeleket adjon arra hogy érdeklem őt mert könnyen lehet az hogy azt hiszem azért mondja le mert nem jövök be neki.
2014. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kettő között.
2014. ápr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%
Küzdjön érte a franc! 1 nő se ér semmilyen küzdelmet. Nem vagytok ti felsőbbrendűek, sem főnyeremények.
2014. ápr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!