Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki 22 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki 22 évesen élettárs és barátok nélkül élni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet sajnos hogy az általános iskolai éveim siralmasak voltak, középsuli még elmegy mert ott némileg jól éreztem magam. Szerelembe meg egyenesen csalódtam, mert már vagy 7 kapcsolatom volt de közülük kettő volt nagyon komoly. De mindegyikbe én húztam a rövidebbet, mert vagy megcsalt az egyik, a másik meg a drogos pasijába szeretett bele megint, később még én lettem lealázva.. Félek már újra egy szerelmi kapcsolatot kezdeni mert totál elegem lett a lányokból, és szingli vagyok már vagy 3 éve. Netes barátaim egy-kettő van de távoliak, valóságban egy se.. Plussz valaki azt is mondta ciki hogy 22 évesen szűz vagyok. Három kérdésbe foglalva: Ciki élettárs és barátok nélkül élni? Ciki a szingliség? És ciki 22 évesen szűznek lenni? Köszönöm a válaszokat előre is.


22/F


2014. ápr. 22. 22:06
 1/8 Sulek Péter ***** válasza:
az a ciki amit annak érzel :) de változtathatnál rajta sztem ismerkedj beszélgess pl buszon bárhol :)
2014. ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, az kapcsolatom nekem sincsen, és még szűz vagyok. Az, hogy nincsenek barátaid, nem ciki, csak szomorú, én nagyon lehangolt lennék nélkülük. 21L
2014. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az ember társas lény... egyedül szarul érzi magát, depis lesz, stb... egyszóval negatív mellékhatásai vannak, legrosszabb esetben halál, lelki betegség, öngyilkosságra való hajlam, meg ilyesmi..

igyekezz emberek között lenni (suli, munkahely, stb.)

lányok közül is vannak rendesek (bár ez egy relatív fogalom) meg bunkók is, ahogy köztetek, fiúk közt is... szóval hagyjuk ezt az "elegem van a lányokból" dumát, mert a fiúk és a lányok közt bár bizonyára vannak jellembeli eltérések, de ugyan olyan emberek, mint te... szal ne add fel, és még a végén találhatsz is valakit...

az meg, hogy szűz vagy, egyáltalán nem gáz, csak vannak egyes primitívebb közösségek, ahol tévesen azt hiszik, hogy ez alapján meghatározható az értéked, vagy a menőségi szinted, vagy az akármilyen bigyula, de igazából nem... másrészt ez egy bizalmas információ, ha egy társaságban lenéznének érte, ne mondd meg, vagy mondd azt, hogy persze, már nem vagy az... (hazudni bűn, de ha ezért kicikiznek, az szarabb)

szerintem sokkal nagyobb baj, ha úgy veszted el a szüzességed, hogy a)olyannal, akit nem szeretsz b)olyan fiatalon, hogy lelkileg még nem vagy rá érett (pl. 15 éves kor alatt, bár ez személyenként változó)

2014. ápr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja egyébként vannak 50+ os agglegény rockerek is, szóval ne hidd, hogy úú, 22 éves kortól már mindenki megtalálta a lelki társát, akivel leéli boldogan a hátra lévő éveit, csak te vagy ilyen Íti, hogy az otthoniakat nem hozhattad magaddal, az itteniek meg idegenek, szal egyedül fogsz meghalni...
2014. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kérdező: Nem! Nem! Nem!



"az ember társas lény..." Igaz


"egyedül szarul érzi magát, depis lesz, stb."


Már aki! Én pl nagyon jól érzem maga egyedül, nem leszek/lettem depis, nem vagyok negatív, nem vagyok embergyűlölő.

2014. ápr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

22 évesen élettárs??? A környezetemben ugyan elég sokaknak van párja, de hogy élettárs legyen... egyetemi közegről beszélünk, ugye, azaz sokaknak se pénze se lehetősége elköltözni otthonról, vagy összeköltözni az éppen aktuálissal. 22 évesen még ne várd a nagy Ő elérkeztét, én 21 vagyok, rettenetesen romantikus lélek, minden aktuális barátomhoz feleségül akarok menni, de mégis tudom, hogy nem a világ, ha a mostani párommal végül szakítunk, mert még fiatalok vagyunk, ilyenkor a nagy őt még nagyonnagyon kevesen találják csak meg (ez most elég szívtelennek hangzik, igaz? :S megszenvedném a szakítást, de nem csalódnék azért a férfinemben, mert így alakult).


barátok nélkül... igaza van az egyik válaszolónak, nem ciki, szomorú. az érthető, ha kicsit magányosabb farkas vagy, nehezen oldódsz fel új társaságban, nehezen ismerkedsz, ésatöbbi, de mindenkinek kell legalább egy olyan valaki, akiben megbízhat, és akit a barátjának nevezhet, mert egyszerűen... kell. ilyen az ember.


szinglinek lenni sose ciki, esetleg kellemetlen és frusztráló, ha nem saját döntésed, hanem így hozza az élet, de cikinek nem ciki.


a szüzesség meg nem egy akkora katasztrófa, 22 évesen még nem vagy elkésve semmivel. ha folyton ezen rugózol, és jajistenem, de borzasztó, még nem feküdtem össze senkivel, akkor nyilván lelkileg megviselhet, nagyonis, és egy ördögi kör jön létre, de továbbra sem ciki. főleg, hogy a te nemi életed, baromira nem tartozik másra, csak rád, és a benne szereplő egyénekre. továbbra sem ciki nem össze-vissza kefélgetni mindenkit.



azt hittem, erre a korra már kinőnek az emberek a ciki témaköréből, főleg az ilyen kérdésekben, amikhez kábé tényleg senki másnak nincs köze. még megértem, ha aggaszt, hogy ciki a farmert farmerral 50+ felhúzni, és arra kérdezel rá, na de ilyenek?


21/l

2014. ápr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 25 éves vagyok, és ebben a helyzetben, csak nekem még barátnőm se volt. Én nem tartom cikinek, csak nem jó egyedül lenni.
2014. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"de mindenkinek kell legalább egy olyan valaki, akiben megbízhat, és akit a barátjának nevezhet, mert egyszerűen... kell."


Beszélj a saját nevedben!

2014. ápr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!