Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha egy pasinak szőrök lógnak ki az orrából meg a füléből?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy pasival és észrevettem, hogy nagyon szőrös típus, annyira hogy még a füle is szőrös meg az orrlyukánál is. Szerintetek ez nagyon gáz? Nem hiszem hogy rá lehetne venni, hogy szőrtelenítse, mert félne attól, hogy még jobban megerősödik.
2014. ápr. 9. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Hát,szerintem eléggé undorító látvány.
2014. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Borotválkozás is többségünknél napi (de legalább is, 2-3 napi) tevékenység, még ha meg is erősödne neki annyitól, inkább szánjon rá napi 2 percet, semmint a nap 24 órájában rasta copfokat lengessen az orrából/füléből.


(és persze egy szőrszálnyit túloztam ott a végén, de a lényeg egy és ugyanaz. :-))


26/F

2014. ápr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Sztem sem egy guszta látvány, de a fő probléma ezzel az ha őt nem is zavarja...
2014. ápr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a felső fülcimpám szőrös, mint egy mókus úgy nézek ki, ezért havonta epilátorral leszedem, mert zavar. Így teljesen kordában tartható. HA az orromból nagy ritkán kikandikál egy két szőrszál, azt csipesszel kirántom... Különben kényelmetlenül érezném magam.
2014. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szőrös a fülem,de én az arcommal együtt borotválom.Az orromból pedig hetente szőrnyíróval nyírom.Sajnos én is szőrös alkat vagyok,de igyekszem kordában tartani,így azért emberi forma vagyok asszem!
2014. ápr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gáz.
2014. ápr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!