Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az ha valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha valaki nem csajozik?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért? Pasizik?
2009. dec. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért, baj? Még mindig jobb nem csajozni, mint végigkúrni egy egész falut. Senkinek semmi köze hozzá, hogy csajozol-e vagy nem. Nem azért kell csajozni, mert mások is azt csinálják.
2009. dec. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
11:22 ez a masik ha kiderül hogy nem volt még barátnőm rögtön azzal jönnek,hogy b.zi vagy???
2009. dec. 23. 11:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajj mert hát a mai világban már azt hiszi az emberek , hogy ha nem csajozol akkor b*zi vagy...
2009. dec. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért baj?Nem kell őket csak azért hajszolni,mert mások ezt csinálják.Ne így akarj megfelelni másoknak.Magadnak akarj megfelelni
2009. dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egyetemen van egy haverom akinek még nemvolt nője (am nekem se) de őt még most se foglalkoztatja hogy legyen valakije, mert inkább tanul. (nekem már hiányzik rohadtul, csak nekem meg nemjött még össze igazábol...) és amugy egyáltalán nem buzí a srác, voltmár szerelmes, csak neki sem jött össze.

am meg nembaj ha nem csajozol, kevesebb konkurencia... :P én direkt örülök az ilyeneknek :P

2009. dec. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Ez mindenkinek a magánügye, szóval, ha bárki feszegeti a kérdést, pláne ha még megjegyzéseket is fűz hozzá, küldd el a halál f.szára.
2009. dec. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!