Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben barátnők, feleségek?

Figyelt kérdés

8 éve párom a barátom. Az elején megcsalt, kiderült, hogy fűvel-fával. Éreztem, hogy valami nem klappol, mert nagyon lelkiismeretes, segítőkész srác. Imádom a lelkét. Kezdtem kiheverni, amikor összevesztünk egyszer. Elmondta, hogy azért volt egy kicsapongó korszaka, mert kisiskolásként egy idősebb molesztálta. Sokáig nem érdekelték s nők, azt se tudta hovs húz, az emlékek benne éltek, azt hitte úgy lesz jó neki. Majd lett egy barátnője, a csaj szedte fel. Elmesélte neki, de a lány leszarta, idővel mást keresett.


Évek múlva jöttem én, nem hitt bennem, de mára szeret és igaz, mert mindent megtesz értem. Megkérdeztem miért hallgattad ezt el, neki meg elmondtad?


Azt mondta azért, mert én nagyon erkölcsös vagyok, félt hogyan reagálnék. Nem akart elveszíteni. Tavaly megkérte a kezem.


Rettegek. Imádom és jól tudom, hogy ő is engem, de nem birom feldolgozni a múltját.


Elhihetem, hogy nrm lesz bsj? Hinnétek neki? Nem bírom ki, ha mellettem csinál valamit, amit régen.


2014. ápr. 23. 00:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Reflexből kivágnám, és nem hinnék többet neki.
2014. ápr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Volt férfiakkal, prostinál is járt. Azt hittem poén, de igaz sajnos. Romlott élete volt, tombolt benne az emlék.


Most mihez kezdjek? Tervezi a házunkat, a csaladunkat. Istenem... mihez kezdjek? Félek.

2014. ápr. 23. 00:16
 3/22 anonim ***** válasza:
Ahogy elolvastam, amit jrtál, nekem úgy jött le, hogy melletted más emberré vált. Tartsd ezt is szem előtt. Én arra koncentrálnék, hogy most mi van. De ezt a döntést neked kell meghoznod. Képes vagy bízni benne? 19/L
2014. ápr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Az a baj, fájdalmat okozott, egy világ omlott bennem össze, de elmondta. Nehéz nagyon, mert ezt leszámítva, mindíg mellettem volt, bármikor számíthattam rá. Bármit megtett értem.
2014. ápr. 23. 00:19
 5/22 anonim ***** válasza:

Attól függ, mikor és hogyan derült ki, hogy fűvel-fával csalt. Mikor csalt és mikor derült ki?

Mert akkor veszélyeztette az egészségedet? Úgy járt prostihoz, férfiakhoz, gruppenbe, stb., hogy Veled is szeretkezett? Sose kaptál betegséget?

2014. ápr. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs kifogás a megcsalásra....az, hogy molesztálták korábban,meg pláne nem ok semmire...


8 év után eljegyzett...miért nem 2 év után?

Nem érzed majd magad kellemetlenül, hogy 10 év után mész férjhez v még később?

2014. ápr. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Azért megnézném hogy melyikőtök merne felrúgni egy 8 éves kapcsolatot a körülmények ismeretében. Ha tényleg megváltozott és tényleg szereti, én biztos nem merném megkockáztatni, hogy hátha találok majd valaki mást ki tudja hány év múlva, aki talán még több év múlva elvesz (mármint ha nő lennék, de csak egy részem az :D), majd újabb ki tudja hàny év múlva gyerek, amit már a halálos ágyamon kell megszűlnöm. Melyikőtök hajlandó felelősséget vállalni egy ilyen döntés meghozataláért?
2014. ápr. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

már hogyne lenne ok a molesztálás bazz+ :D

kicsit zavart lett tőle.

volt akit kiskorában molesztáltak ezért emberek ölt és kínzott felnőttnek.

Tehát lehet ezt pozitívan is értékelni hiszen még élsz.

2014. ápr. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Az eljegyzés nem volt késő, mert van köztünk korkülönbsèg. Még bőven fiatal vagyok, 25 éves vagyok, ő 38. A megcsalást akkor megtudtam. Az előélete pedig sok éve volt. Már előttem volt egy 7 éves kapcsolata. Ez a tortenet akkori, amikor serdülni kezdett, fősulira ment.
2014. ápr. 23. 00:32
 10/22 A kérdező kommentje:

Ebben igazatok van. Soha nem értettem meg miért tette velem, becsapott. Amikor 2 éve ezt elmesélte, valahogy másként néztem a dolgokat.


Bennem csupán az a félelem oka, hogy aki egyszer egy ilyen mocskos világba kóstol, tud tőle szabadulni, vagy csak akar? Nem mindegy!

2014. ápr. 23. 00:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!