Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy hosszabb párkapcsolatban újra-és újra meghódítani, levenni a lábáról egy pasit? A szexbe vitt újdonságokon kívül? Pasik, illetve tapasztalt barátnők, feleségek válaszát várom elsősorban!

Figyelt kérdés
Köszi!
2010. júl. 5. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
romantikus vacsorák, kényeztetés :) stb...a szex is fontos h változatos legyen
2010. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na jó,és ha pl. az ő családjával lakunk,ahol vannak még 3-man,akkor hogyan szervezzek romantikus vacsorát kettesben?Légyszi kort,nemet is írjatok,meg hogy mióta vagytok együtt!Vagy olyan trükköket,amik nálatok már beváltak.
2010. júl. 5. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Közös séták olyan helyekre, ahol még nem jártatok. Szórakozási lehetőségek pl. jégkori, strand, koncert.Én ilyenkor csinosabban öltözök fel, megtisztelem az alkalmat vele, szeretem a külsőmmel is meglepni. Ez szerintem azért fontos, hogy ne szokjon meg annyira, és kevésbé ingerelje mások látványa. :P Sok kedves gesztussal lehet még kedveskedni. Egy spontán masszázs, egy csak neki készített vacsi, egy közös fürdés, vagy meglepi, pl. egy cd. És ami nem kerül még pénzbe, pár huncut szó, fülharapdálás. A kulcsszó a spontenaitás, hogy ne legyen megszokott. :)


Mi 5 éve vagyunk együtt. 21F/20L

2010. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi,aranyos vagy!:P Ez olyan szívből jövő válasznak tűnt!
2010. júl. 5. 17:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát bocs, nem tudom h ti mégis h laktok:D attól még csinálhatsz neki kaját, de mindegy...msot arról van szó h ellaposodott a kapcsolat v csak hódítani akarod?Csináljatok olyat,mint az első randitokon, még mindig ajánlom a vacsit és kényeztetést(ebbe beletartozik a masszázs is)

sztem én sem adtam rossz választ, már nem azért..

18/L 21/F

3,5 éve vagyunk együtt

2010. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem adtál rossz választ,csak tudod ez úgy nem az igazi,hogy ott mászkálnak körülöttünk,az úgy nem valami romantikus.Meg anyukáját amúgy sem lehet kirobbantani sem a konyhából,és úgy meg inkább neki sem állok főzni,hogy valaki ott figyel.Ha külön laknánk,sokkal könnyebb lenne minden.De majd talán hamarosan...
2010. júl. 5. 18:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Néha kevés hozzá egy jó szex,vagy egy kellemes együttlét.Kiránduljatok sokat,beszélgessetek.Mennyetek el akár társaságban de ne hagyd hogy bárkivel is sokkal jobban érezze magát mint VELED.Nem önzségből.Csak korrekt,hogy visszahódítsd.
2010. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!