Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem tesz semmit azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem tesz semmit azért, hogy megfeleljen a nőknek, az miért siránkozik?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 23. 09:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
Ez az ratyik most megkapjátok!!:P
2014. ápr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%
pl mit?
2014. ápr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
Mert könnyebb a nőkben keresni a hibát és rájuk fogni hogy ők a felelősek minden gondjukért, bajukért. Tipikus magyar mentalitás....mindenki hibás csak "én" nem vagyok. Na, meg a kitartás....nulla. Így marad a sopánkodás és önsajnálat. Egy nőtől is gáz egy szinten túl, egy pasitól viszont szánalmas, főleg hosszú távon.
2014. ápr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
26%

Jaj végre mégegy férfigyűlölő topic.

Nyomjátok csak lányok ahogy a csövön kifér ne fogjátok vissza magatokat!

Mocskosk*cs*gnyomir*hadékszánalmasférfiakhogysülyednénekelaholvannak!!!44!!!!


Pfff szánalmas. Jobb dolgotok nincsen mint ilyen kérdéseket kirakni?

2014. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem nő vagyok:D
2014. ápr. 23. 09:28
 6/21 anonim ***** válasza:
60%

Mert nem képesek belátni a hibájukat, és ők úgy vannak vele hogy van bennük valami ami végett megszerethetik őt, pontosabban meg kell hogy szeressék.


Na most tudom én beszélek pasi létemre, de én keresztül mentem ezeken én erről tudnák mesélni, dióhéjban annyit írok, hogy én túlsúlyos vagyok meg régebben igénytelen is voltam főleg öltözködés terén. De ahogyan véget értek a sulis éveim és elkezdtem tanfolyamokra járni, dolgozgattam akkor ugye csajozni is próbáltam, persze eredménytelenül, de barátság azért lett a dolgokból, de ugye még a suli alatt sem láttam be hogy miért nincs nőm a kinézetem miatt.

Én több mint fél éve elkezdtem fogyni és januárba már komolyabban elkezdtem a fogyózást, és már van látszata, folyamatosan szerzem be a jobb ruhákat, próbálok barátkozni, ismerkedni hogy többet tudjak eljárni, bár ezen a részen még mindig bénázok sajnos, mert ez is oka volt hogy miért nincs csajom. Jó időnként kiakadok mert én nekem hiányzik már a szerelem, meg ezekkel kapcsolatos dolgok és ettől úgymond időnként rám jön a depis időszak meg be is pánikolok sokszor de teszek azért hogy picivel több esélyt kaphassak, mert rádöbbentem arra és ebbe segített is nekem pár ember hogy muszáj lesz megváltoznom mert a belső is fontos sokan mondják de a külső is az! legfőképp a kisugárzás és ez hiányzik belőlem, persze folyamatosan javul a helyzet, és ezt már észrevettem, de ide tényleg erős kitartás kell, ami még időnként nálam is legyengül.


Sokan mint én is régebben azért siránkoznak mert nem látják be hogy picit is változtatniuk kéne akár külsőjükön, akár a belsőn, valamit kell. Önbizalom a leges legfontosabb dolog az ismerkedésnél, nem a külső, nem a belső az önbizalom mindenen dobni tud, és ezt a nők piszkosul észreveszik ám!

Az önbizalom növeléséről nem beszélek, mert már így is picit eltértem a témától.

2014. ápr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%

A nőkben van egy ideális kép. Amilyennek elképzelitek az igazit. És elvárjátok a férfitől, hogy ehhez a képhez igazodjon. Legyen olyan, amilyennek Ti elképzeltétek magatokban.

A legtöbb esetben a férfi meg is próbál igazodni, megfelelni Nektek. De aztán egyre többször azt tapasztaljuk, hogy Nektek semmi sem elég. Folyamatosan egyre több mindent kell magunkból feladni csak azért, hogy minél jobban hasonlítsunk arra a képre amit ti elképzeltetek. Emberek vagyunk. Vannak rossz tulajdonságaink is. Sok férfi ezért már úgy van vele, hogy nem is próbál megfelelni. Tessék, ez vagyok én, ha tetszik, ha el tudsz így fogadni akkor hajrá, ha nem akkor lesz majd más. (persze ez fordítva is előfordul)

2014. ápr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

#4 vagyok


Tökmin1, hogy nő vagy e vagy sem mi a francért raksz ki ilyen kérdést? Szeretsz tobzódni más nyomorán vagy mi?

Van valami problémád? Vagy erre áll fel?


#6-nak. Nézd haver. Nem azon fog múlni a csajozásod, hogy milyen menő cuccokban jársz, meg azon, hogy hogyan nézel ki tényleg. Én tök átlagos cuccokban nyomom, rajtam is van vagy 20 kg felesleg, mégsincsen problémám egy szál se.


A sikeresség a nők terén abból fakad, hogy mennyire vagy magabiztos, az meg abból fakad, hogy mennyire fogadod el magad és mennyire gondolod azt, hogy úgy ahogy vagy az jó a nőknek ahogy most vagy.

Korábban nekem is problémáim voltak, de ez abból jött, hogy elhittem, illetve elhitette velem a környezetem, hogy nekem is ilyen paprikajancsinak kell öltöznöm, hogy sikerem legyen és szeressenek, de rájöttem, hogy ez csak egy baromság, mert ha jól csinálod az ismerkedést és tetszel is a csajnak úgyis igent fog mondani, akárhogyan nézel is ki. Meg én nem akarok mindenkinek tetszeni, csak annak akinek én akarom. Ez kb 1000 csajból egy.


Ott rontod el, a dolgot, hogy azt hiszed jobban fogsz tetszeni a csajoknak ha maszkot húzol. De a maszkot is csak egy ideig lehet fenntartani. Én pl elfogadtam, hogy nekem mindig lesz 10-20 kg feleslegem, már nem is görcsölök miatta, és megmondom a tutit: senkit nem érdekel a feleslegem, pláne így 27 évesen. Aki meg mégis ezen tobzódik azt meg ki nem sz*rja le de tényleg.


A sikertelenség minden esetben bezárkózásból a félelemből és az önbizalomhiányból fakad. Semmi másból.

2014. ápr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.


Persze, a nőkben él egy ideális kép. De ez csak egy kép. Igazából egyik nő sem tudja mit akar (nem bántásképpen írom). Ebből kifolyólag semmi értelme ennek az ideálnak megpróbálni megfelelni. Én első pillanattól fogva azt adom aki vagyok és nem is szépítem akár külsőleg akár belsőleg. Így ha nyomulok akkor tudom, hogy én fogok tetszeni a csajnak és nem az ideál amit felépítettem benne. Mert ez a kép ami bennük van csak egy kép. Még a csajok se gondolják hogy ilyen van.

2014. ápr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mert egy ideális kapcsolatban a felek úgy szeretik egymást, amilyenek, és nem azért, amit megjátszanak. Nem azon kell erőlködni, hogy egy nem megfelelő partnernek feleljünk meg, hanem azon, hogy megtaláljuk azt, akivel megfelelünk egymásnak.
2014. ápr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!