Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tett senki semmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tett senki semmit?

Figyelt kérdés

Ma a villamoson az ajtóban állt egy férfi, aki éppen a farkát simogatta (és elő-elő is dugta a kabát alól) nem éppen diszkréten, mindezt egy közepesen telt villamoson. Amikor feltűnt, akkor szállt fel egy nagymama a kb. 6 éves unokájával, majd amikor a néninek is szemet szúrt hogy mit csinál a kislány elé állt.

Körülöttem rajtuk kívül volt vagy 8 pasas és ezek közül 2-3 zavartan ide-oda nézegetett, látványosan elkerülte a farokmutogatót. Távolább is egy nő az ülésen felháborodottan tekintgetett rá.

A következő megállónál miután senki se mozdult, odamentem a pasihoz és megkocogtattam a vállát, mire azonnal leszállt (tudom, jelenetet kellett volna rendeznem, de a kislánytól egy méternyire NEM akartam).

Ezután úgy néztek rám, mint egy leprásra és a tekintetekből ítélve sokkal többen tudtak róla, hogy mit csinál a pasi, össze is súgtak utána jó páran.

Mindenki azt mondja (mármint a férfiak), hogy ők az ilyeneket laposra vernék/rendőrt hívnának stb.

Akkor miért voltak ilyen prűdek/gyávák?

19/L


2014. ápr. 23. 20:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem azért írta így, mert ez NEM nevetséges.
2014. ápr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Egyszerű pszichológia, ami sajnos nagyon is igaz. Minél többen vannak jelen, annál jobban megoszlik a felelősség, így egy emberre kevesebb jut. Ezért nem cselekszik senki.


Gáz, de sajnos így van. De akin ezzel tisztában van, az tehet is ellene....

2014. ápr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nevetségessé valhatnak ha valamit félreért és olyat tesz ami felesleges..
2014. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Erőszakot nem alkalmazhatsz ebben az antidemokratikus rejtett erőforrás imádó "országban". Ha felszólítod, hogy azonnal hagyja abba már tettél az ügy érdekében. Ezek az emberek pszichésen betegek, kiszámíthatatlanok.

Szerintem az emberek többsége bele van fulladva a saját problémáiba és nem akarnak még több "problémát" maguknak, szerintem a többség csak emiatt nem lépne.

2014. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez sajnos igaz, és nem hinném, hogy a tömött villamoson mindenki azt mondaná, hogy valaki megbotlott, és véletlen gyomronvágta a másikat.

Mondjuk a villamos is áttért a szembesávba, szóval ebben

az országban minden megeshet.


De ha valaki gyomronveri, rendőrt hív, lehet neki is a

rendőrrel kell menni (csak nem rakják le), és még az RTL

Klub is jót csámcsogna a 7 órás hírekkel :)

2014. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azért néztek rád úgy mert ledöbbentek azon, hogy te megtetted azt amit mindegyiküknek meg kellett volna tenni de ők "nem akartak jelenetet rendezni". Ilyen az ember, ha nincs súlya a dolognak vagy nincs személyi felelősség akkor pofázik meg k. nagy igazságosztó tud lenni de ha ki kellene állni akkor ugye egyszerűbb félretekintgetni. Nem tudom mit gondolhattak, azt inkább te tudtad volna leolvasni de igazából mindegy is... biztos volt aki elszégyellte magát, volt aki csak ámult, volt akit hidegen hagyott; mint sok minden ez is emberfüggő, gondolom én.
2014. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Irónia volt, h nevetséges...
2014. ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!