Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Oké, tudom, hogy ez már a sokmilliomodik ilyen kérdés, de kicsit izgulok. Párommal négy hónapja vagyunk együtt, mindig gumival védekezünk, sose történt semmi baj, nem szakadt ki, és semmi ilyen. Most mégis három hete késik a menzeszem. Mikor meg kellett volna jönnie, volt reggel kis pecsételő vérzésem, de semmi több. Meg pár napja kicsit émelyegtem, de lehet, csak össze ettem valamit. Ma vettünk egy tesztet, ami negatív lett, de mi van ha mégis terhes vagyok? Lehetek egyáltalán?
2014. ápr. 24. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet, vagy menj el dokihoz. Ennek utána kell nézni miért lehet.
2014. ápr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!