Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi az ideálotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi az ideálotok, milyen pasikra buktok leginkább? (képek lent)

Figyelt kérdés

Ilyen az én ízlésem:


[link]


[link]


[link]


[link]



De szerintem a belső a legfontosabb, és bár ezek ideálok, de nem ideálok alapján kell dönteni, hanem vlakihez vagy vonzódunk, ragaszkodunk, vagy nem.


Egyébként a párom ideállja, Vin Diesel, nektek bejön?


[link]


Egyébként fiúk véleménye is jöhet, megírhatjátok, hogy jó e az ízlésem, vagy nem?!


Köszönöm.



2014. ápr. 24. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Vin Diesel :) 20L
2014. ápr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezek nők, vagyis nem pasik, nem tudsz fogalmazni?
2014. ápr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vin Diesel jó pasi :)
2014. ápr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Nincsenek ideáljaim. Nem cseszek ki magammal feleslegesen. Nem emelem magasra a lécet, hogy senki se legyen képes megütni. Vannak nők és férfiak, akiknek el tudnék ájulni az álomszép külsejüktől. De őket is inkább múzeumba raknám és mutogatnám.


A további kérdésre válaszolva pedig Vin Diesel Nagyon messze van a "jó" kategóriától Nekem.

2014. ápr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Párom 23 éves, és neki is nagyon bejön Vin Diesel. :) Egyébként női szemmel mi a véleményed a képekről?


Amúgy érdekes, mert én egyszerre bukok a szexi, dögös, vagány lányokra, viszont ennél jobban szeretem az aranyos, imádni való, cuki, csöndes lányokat....a párom is inkább szégyenlősebb, de tetszik.


Vin Diesel egyébként hajjal nem néz ki annyira jól, mint haj nélkül.

2014. ápr. 24. 18:48
 6/10 A kérdező kommentje:

"Ezek nők, vagyis nem pasik, nem tudsz fogalmazni?"


De tudok, csak belinkeltem az én ideálomat is, de attól még a kérdés adott, és a végén ott volt egy kép a lányoknak is.



Az előző válaszom az első válaszolónak ment, elnézést.


A válaszokat pedig köszönöm, és bocsánat, ha félreérthető voltam, minden vélemény jöhet.

2014. ápr. 24. 18:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen az izlésem: [link]


[link]


Barátnőmnek Orlando Bloom féle pasik tetszenek :D


[link]


[link]

2014. ápr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Tök ugyanaz az ízlésünk, ami lányokat illeti, ugyanaz dettó, hát ezt el sem hiszem. :))))))))))))))


KIRÁLY VAGY! :d


A pasi meg nem tetszik, de nem is nekem kell.xd

2014. ápr. 25. 20:15
 9/10 Rékcsi ***** válasza:

Nekem a hosszú hajú, kecskeszakállas, mosolygós férfi az ideálom, és a párom is ilyen :)

16/L

2014. ápr. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a sötét hajú kék szemű fiúk képesek felkelteni a figyelmem akiknek nem ez a mostani divat hajuk van hanem valami egyedi. Az öltözködése is legyen egyedi. Legyen önbizalma,kedves,humorérzéke és inteligens. Adjon a külsejére. Tudjon hülyülni.Szeresse az állatokat mivel én is nagy állatbolond vagyok. :D
2014. júl. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!