Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendhagyó kérdés: Lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendhagyó kérdés: Lányok, nálatok mi különböztet meg egy fiú barátot egy másik fiú baráttól?

Figyelt kérdés

Szóval ez a szituáció: van egy lány, akivel nagyon jóban vagyok. Szerettem volna többet is, de csak csókig jutottunk. És valamiért nem lett több.

Én nekem ezt sikerült elfogadni. Szereztem magamnak egy lány barátot. Nem kudarcként tekintek rá, kölcsönösen jól érezzük együtt magunkat, hasznomra válik.

Viszont mostanában kezd furcsa lenni a dolog. Egyre közelebb kerülünk egymáshoz, egyre nyitottabb és egyre kevésbé szégyenlős velem. Persze ezek a dolgok elvileg csak játék szintjén jelentkeznek nála.

Viszont ezek miatt a dolgok miatt kezdem úgy érezni magam, mint akivel szórakoznak. Tudja, hogy valamikor szerettem volna többet és mintha ki akarná provokálni, hogy próbálkozzak nála. És ezt nem érzem korrektnek, hiszen nem akart tőlem többet. Sőt még közölte is velem, hogy mennyire szeret engem mint fiú barátját, mert én tiszteletben tartom, hogy nem akar semmit. Ez nekem komolyan jól esett.

Most viszont, hogy elkezdi ezeket csinálni velem, úgy érzem elhelyez engem a " többi " közé, akik csak szeretnék őt megkapni, de úgy sem fogják, de szórakozni szórakozik velük.

Szóval a lényegi kérdés, hogy szerintetek még barátként sem jelentek neki sokat? Vagy ez csak valami játék a részéről ? Túl komplikálom?

Remélem átjött a lényeg.


2014. ápr. 24. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy belédszeretett...
2014. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kizártnak tartom, ő nem az a fajta lány, aki ne merne kezdeményezni nyíltan :)
2014. ápr. 24. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányok imádják, ha valakinek bejönnek, vagy odavannak értük. Lehet, hogy miután nem mutattad ki, ő elkezdte hiányolni a figyelmed, és ezért. Sajnos énis csináltam régebben ilyesmit.
2014. ápr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ajjaj..én ugyanebben a szituban vagyok DETTÓ! csak én a lány ő a pasi...nem tudok jó tanácsot adni, én is csak állok mint a tök..fogalmam sincs,mit akar..egyszer keres, egyszer nem..egyszer nálam alszik, egyszer alig szól hozzám...nem értem..de ha szomorú,mindig hozzám fut
2014. ápr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!