Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő szemez egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő szemez egy másik nővel az mit jelent?

Figyelt kérdés
Tehát itt azt hogy szemez, tényleg annak is értem. Nem végig néz a másikon, nem irigykedve néz, amire ugye azt lehetne mondani, hogy rivalizáció. Lehet esetleg leszbikus vagy biszex?

2014. ápr. 22. 20:40
 1/8 CptTomato ***** válasza:

Elképzelhető...

de sok nőnek tetszenek más nők... én ettől még mondjuk nem tartom őket egyiknek sem

2014. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azt figyeld, hogy zavarba jön-e. az már többet elárul
2014. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

...engem már több szép nő megbámult, meg előttem játszották magukat, hogy felfigyeljek rájuk, azt közben mindnek pasija van O.o


Pedig tetszettek/tetszenek, úgy leszólítanám őket, de félek, nemtudom mit gondolnának :-S


18/L

2014. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én leszbikus vagyok és ha tetszik valaki, azt figyelem sokszor. De legtöbbször inkább tartom a szemkontaktust, mindig a másik fél jön zavarba. :)
2014. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló: igen azt megfigyeltem rajta, hogy mintha zavarba lenne... vagyis ha a közelemben van akkor olyan fura. De hát aztán ki tudja, hogy valójában mi is ami miatt ezt csinálja :)
2014. ápr. 25. 13:30
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló: elég bátor vagy akkor :) de jó neked :)
2014. ápr. 25. 13:32
 7/8 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Muszáj bátornak lenni, mert ha nem vagy az, akkor nem jutsz sehova. :) Nekem a kedvenc ismerkedési formám, hogy nem megyek oda direkt a nőhöz, aki tetszik, hanem először küldök neki egy italt, amit ő iszik. :) Ez tökéletes taktika. :)
2014. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát azért az nem így van én ( hetero vagyok) és egy csaj igen elkezdett nézni,zavarba jöttem,de nem vagyok leszbi..
2014. ápr. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!