Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érez valamit irántam? (folyt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez valamit irántam? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megpróbálom röviden megfogalmazni. Szóval, tavaly nyáron beszélgettem egy sráccal Facebook-on, aki a szomszéd faluban él (6 km). Novemberbe átmentem bulizni, felismert, elhívott táncolni, beszélgettünk. Ez 3 bulin keresztül így ment, a 3.-on megcsókolt, utána még facebookon-on írta, hogy tetszek neki, sőt szeret, aztán mikor megszerettem hirtelen lerázott. Padlón voltam, ő volt az első srác, akibe tényleg beleszerettem. Márciusba ismét átmentem bulizni, részeg volt és állandóan követett, megölelt, azt mondta soha nem enged el és, hogy még mindig engem szeret, másnap pedig azt írta hogy ,,szeretlek, de nekem xy (egy másik csaj) kell". Tudomásomra jutott az is, hogy fogadást kötött egy haverjával, ami arról szólt, hogy amelyikük fel tud szedni, annak a másik vesz egy üveg whiskeyt. Ez nagyon rosszul esett, és soha nem éreztem magam még ennyire megalázva, persze a srác tagad mindent. Szerintetek csak szórakozik velem? Ezektől függetlenül még mindig szeretem, és amikor már majdnem elfelejtem mindig felbukkan. 16L


2014. ápr. 25. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha hülye vagy és mazoista akkor folytasd csak ezt a macska egér b4szódást :) te életed jogod van a szevedéshez :) vagy állj a sarkadra b4zd verbális pofonnal arcon a srácot és ne foglalkozz vele, tuti találsz jobbat csak járj nyitott szemmel
2014. ápr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt vágta egyszer a fejemhez, hogy ,,szeretlek, de te mindig oda mész, ahol a f @ sz áll" , holott soha senkivel nem feküdtem még le, egy komolyabb kapcsolatom volt, de mielőtt megtörtént volna az aktus, szakítottunk, mert kiderült, hogy az a srác megcsalt. Nem vagyok valami szerencsés a szerelemben..
2014. ápr. 25. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Engedd el, mert csak szenvedni fogsz.


Ez ismerős " és amikor már majdnem elfelejtem mindig felbukkan.".. hááát.. azért van h szenvedj. Légy erős, tarts ki, és túl leszel rajta. Ne ess vissza, nem szeret, csak játszik veled :(

2014. ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eszméletlenül rossz érzés. Főleg úgy, hogy egy baráti társaságban vagyunk és a közös barátoktól hallom vissza, hogy érdeklődik utánnam, ha éppen nem megyek egy-egy buliba, ja és azt is, hogy rólam áradozott. Facebookról már letiltottam a fogadásuk után és mindenféle kommunikációt próbálok lecsökkenteni nullára. Nehéz, de menni fog! :)
2014. ápr. 25. 17:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Kitartás kiscsaj ;) Menni fog. :)

(előző)

2014. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!