Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló nő vagyok. Szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nő vagyok. Szeretnék egy férfit magamnak. De csak suttyó pasikákat találok magam körül. Az az igazság hogy még ők sem igazán érdeklődnek irántam. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 13. 14:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
engem is erdekel.
2014. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
tegyél fel egy kérdést gyakorira xd :)
2014. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Én sem látok 20 éves lányokhoz való normális pasikat. Ilyen tetkós munkakerülő fiúkkal van tele a város. :(
2014. ápr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne az éretlen,ambiciók nélküli hülyegyerekek közül válogass a helyi presszóban/diszkóban.Talán éppen a melóban,tanfolyamon,suliban,buszon ismered meg azt,akire vágytál.
2014. ápr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Tudod, ilyen korban aki ér valamit, annak már van párja.

Normális helyeken keress, és ne csak a királyfival elégedj meg, fehér lovon.

2014. ápr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
32 éves vagyok. De nem fogok az igényeimből engedni, ha egyedül maradok akkor sem!!!
2014. ápr. 14. 12:42
 8/18 anonim ***** válasza:

Akkor egyedül maradsz.

Elnézve téged, ez nem is nagy gond.

Sajnos 40 évesen aztán majd jön a kapuzárási pánik, aztán mész a spermabankba...

2014. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

nem tudom, aki az igények lejjebb szállításáról beszélt, annak sikersztorija is van erről?

ha valami már elsőre zavar, az idővel csak rosszabbodni fog. szerintem így is túl sok a megalkuvó ember, aki ráadásul elégedetlen a maga viszonyával.

részemről respect a kérdezőnek, amiért tartja magát, és azzal szeretne sokat lenni, akivel neki jó, nem valami szamárral nincs ló alapon.

2014. ápr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Most arra akartok rábeszélni hogy érjem be én egy suttyóval? Hát nem! Én nem leszek lábtörlő. Nen akarok jutalomfalatokat kapni egy férfitől sem. Egy sem ér annyit.
2014. ápr. 14. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!