Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 évesen ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen ez normális?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, van egy barátnőm, akit szeretek, nagyon közel állok hozzá, tetszik is, de néha-néha elkacsintgatok másfelé. nem mászok rá senkire, nem is csalom meg, csak gyakran megakad egy-egy lány dekoltázsán a szemem, és nem csak úgy... nem akarom megcsalni, de nem érzem úgy, hogy az első barátnőmmel fogom leélni az életem, mármint úgy érzem, hogy nem éltem ki még magamat. sokak szeméből ez undorító, főleg a lányokéból, de nemtudom, hogy ez normális-e...

2014. ápr. 25. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
normális és jól teszed. mindent a szemnek, semmit a kéznek
2014. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Normális. Nem vakságot fogadtál.

Tegnap egy gyors kajáldában az én pasim szeme is megakadt egy csaj seggén, mégsem vertem ki a hisztit.

2014. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
na ezaz... azért barátnőm mellett nem nézegetek senkit feltűnően, de sajnos nagyon féltékeny, mert előttem ketten nagyon elbántak vele... szerelmes volt, aztán kidobták, de nagyon bunkó módon. szóval egyenlőre nemakarnék leragadni, vagyis végleg megállapodni, mert fiatalnak érzem magam. ez változhat? később csökkenhet az, hogy más csajokat "megkívánok"
2014. ápr. 25. 17:51
 4/10 A kérdező kommentje:
?*
2014. ápr. 25. 17:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nem is a jelenlegi barátnőddel fogod leélni az életed még 19 évesen...Nem kötődsz hozzá eléggé, másfele kacsingatsz, hamarosan meg is csalod.
2014. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem csalom meg. nem vagyok olyan...
2014. ápr. 25. 18:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Majd olyan leszel, hidd el!
2014. ápr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatást... remélem nem leszek olyan... néha úgy érzem, hogy vele tudnék családot alapítani, de anélkül, hogy kiélem magam aligha... sz*rul vagyok összerakva
2014. ápr. 25. 19:41
 9/10 anonim ***** válasza:
De, olyan leszel. Már látszanak a jelek.
2014. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
vele nem
2014. ápr. 25. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!