Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem kozelednek felem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem kozelednek felem a pasik?

Figyelt kérdés

Oszinte, megerto, vicces csaj vagyok. Barkivel elbeszelgetek, nem erdekel(mint mas csajokat), hogy a tobbi lany mit csinal, miket hord...

Az utobbi idoben leadtam 10 kg-ot(mivel 76 kg voltam 168 cmhez), azota sokkal tobbet foglalkozok magammal, elkezdtem a kormeimet szepitgetni, az arcomat apolni(neha arclemosot hasznalok, polustisztitot), minimalisan elkezdtem magamat sminkelni(kiemelve a szebb reszeket), gyakran jarok elegans ruhakban.

Gyakran erzem, hogy a csajok irigykedve neznek ram, hogy milyen ruha van rajtam, magabiztos vagyok, megis a ferfiak nem is torodnek velem.


2014. ápr. 25. 17:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Úgy látszik a mai nők körében terjed egy betegség. Szinte az összes a náluk 12-20 évvel idősebbekre vannak rákattanva. Szörnyűséges...
2014. ápr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem azert tetszik, mert idosebb, hanem azert, mert tetszik. Es nem nez ki 25nel tobbnek. Nem kell irigykedni!
2014. ápr. 25. 18:15
 13/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem irigykedek. A pénztárcája állítom jobban tetszik, mint ő.:D
2014. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Látom,önbizalom az van,csak kérdés,hogy ehhez mi társul belül.Kedves,nyitott,és mosolygós vagy,néha te is kezdeményezel?Ez is sokat számít.
2014. ápr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy mennyi penze van, nem vagyok annyira felszines, mint te!
2014. ápr. 25. 18:55
 16/18 anonim ***** válasza:
Itt rólad van szó kérdező és nem rólam.:)
2014. ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem ismersz, szoval nem vagy a helyemben. Magyarul semmit nem tudsz rolam, csak magadrol!
2014. ápr. 25. 19:09
 18/18 ASOT ***** válasza:

Attól még lehet, hogy vakon jársz illetve / vagy túl hidegen, és ez lehet taszító.


És lehet h 10 kg--ot leadtál de lehet még az is kevés. És azt mondják sokat dob a ruha, de olykor nem eleget.

2014. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!