Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket a pasik mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket a pasik mivel tudnak meghódítani?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 25. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk nem árt, ha nem kezel úgy, mint valami trófeát, amit meg kell szerezni vagy elhódítani...
2014. ápr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
elég nekik az őszinte és szép szavak a megfelelő pillanatokban!
2014. ápr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1. örülj neki, ha nem úgy kezelnek, mert azok ugyebár félbevágva lógnak a falról...
2014. ápr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
engem kedvességgel és intelligenciával.
2014. ápr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4. és ha nem vagyok kedves, mert szerintem az álságos dolog?
2014. ápr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha határozott, férfias fellépése van, ha normálisan gondolkodik a dolgokról, kiforrott, pozitív értékrendszerrel rendelkezik, jókat lehet vele beszélgetni, nevetni. És ha ehhez még társul az is hogy kinézetre vonzónak találom, ami nem azt jelenti hogy nagyon helyes legyen, csak fogjon meg benne valami, pl. a szeme vagy egy gesztikulációja akár, akkor már nagyon könnyű dolga van ha meg akar hódítani!:)
2014. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hülyéskednem rugdosódnak hanem küzdenek !!
2014. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagy fenéket az intelligenciával és a kedvességgel. És azt veszem észre ma már a jó külső sem elég, annyi a lényeg, hogy nyomulós legyél és kész. Nekem meg ehhez se bátorságom, se pedig pofám nincs. 18/F
2014. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha valaki tetszik az tud csak 'meghódítani'. ha egyáltalán nincs kémia, szikra, akkor semmivel.
2014. ápr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!