Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már 5 éve szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 5 éve szerelmes vagyok egy lányba de hát nem tudom mit csináljak semmi bizalmam nincs. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

5 éve szerelmes vagyok egy lányba. De már 7,5 éve ismerjük egymást. Probáltam titokban tartani ezt az egészet de már lassan az ismerőseim is kezdenek rá jönni kezdik észre venni hogyha meglátom csillog a szemem és stb. De az a legnagyobb baj hogy soha nem mertem még megkérdezni tőle azt se tudom hogy kezdjek hozzá mert vele ha beszélek vagy netten, vagy élőbe minden olyan más. Olyankor csak vele akarok lenni 5 év után elöször írom ki ezt a kérdést mert semmi bízalmam nincs. És már kezd hatni is rám hogy csak rá gondolok bármit csinálok 1 percre nem tudom kiverni a fejemből. :) És most jár egy srácal de néha vannak ilyen közeledéseink csak attól félek hogy nemet fog mondani és:

1. nagyon beégek.

2. vége lesz a barátságunknak

köszönöm a segítségeteket. :/


2014. ápr. 25. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nagy baj van veled. Ahhoz is 5 év kellett, hogy kiírj ide egy kérdést? :D
2014. ápr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kár, hogy eddig vártál... De sose késő...Talán. Ha van vér a p*cádban, odaállsz és elmondod. ;)
2014. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1.) Nem baj ha az ismeroseid rajonnek, nem szegyen ha szeretsz valakit(sok ev telt el mire ezt sikerult belatnom).

2.) Ha nem tud rola akkor persze nem fog elutasitani, de pozitiv valaszban/dontesben sem remenykedhetsz.



Szivesen mondanek meg okosakat de az a helyzet, hogy en is egy nagy pancser vagyok es a vak vezet vilagtalant szitu nem tul szerencses

2014. ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi csak nem tudom még sose voltam így nem akartam kiírni mert gondoltam majd elfelejtem vagy más. De nem egy időre el tudtam aztán megint nem :( És az a baj hogy a kinézetemel nincs baj vagy ilyesmi. Csak én nem vagyok valami "nagy király" nem vagy olyan híres vagy ilyesmi. És azon gondolkozok pont velem járna. Am osztálytársam :/
2014. ápr. 25. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok?
2014. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
14
2014. ápr. 25. 20:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Najóó! Ilyen korban még keményen videójátékoztam s álmodoztam...Szerelem meg sem fordult ilyen komolyan a fejemben...Tereld a figyelmed, ha nincs elég önbizalmad...lehet nem neked való a csaj...nem elkeseríteni akarlak...de Rád lehet jobb vár. ezért nem jött össze eddig! :)Ettől függetlenül még megbeszélhetnéd vele. :)
2014. ápr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!