Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, melyik a jobb, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik a jobb, ha egy fiú vékony (nem sovány! ) vagy kissé túlsúlyos (de nem kövér! )?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 20:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Inkább a kissé túlsúlyos. Ha van egy kis poci nem baj, legalább jó puha :D (Meg abból könnyebb izmot faragni mint ha először zsírt kell felszedni és utána abból izmot...) Meg mivel én se vagyok pálcika, hanem amolyan nőies fajta, így egy vékony pasi gázul nézne ki mellettem. :)
2014. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11: Áh.... de ne. Nincs olyan, hogy gáz! Le kell szarni mások véleményét... ha egyszer vékony fiút szeretnél ki a f_aszt érdekelne, hogy mit gondolnak mások... Tudom, hogy nem azért mondtad, hogy most " csak azért nem kellenek vékony fiúk, mert az olyan gázul néz ki ", hanem csak szimplán nem jönnek be. Értem én. Csak ezt le kellett írnom:D
2014. ápr. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Természetesen a vékony. :)
2014. ápr. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!