Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez "jelzés" lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez "jelzés" lett volna a lány részéről? Bejöttem volna neki, vagy csak hülyének nézett?

Figyelt kérdés
Délután volt egy furcsa élményem, mentem a járdán, és jött velem szemben egy csajszi. Kicsit messzebb voltunk még, de összeakadt a tekintetünk, egymás szemébe néztünk pár másodpercig, aztán ő a földre nézett, én direkt figyeltem őt, erre megint a szemembe nézett, picit mintha mosolygott is volna, ahogy elment mellettem. Nincsenek túl nagy tapasztalataim, önbizalmam se sok, nem is igazán szoktam "jeleket" kapni (vagy csak nem veszem észre), csak rengeteg visszautasítást, így az egyik verzióm az volt, hogy ez "flört", és bejövök neki, de fogalmam se volt, hogy mit mondhatnék neki, és nem akartam egy pofonba belefutni, épp ezért jutott eszembe a másik verzió is, hogy csak azért mosolygott, mert hülyének tart a bámulás miatt. Ilyen esetekben mi az, ami egyértelműen azt mutatja, hogy tetszem valakinek, és milyen szöveggel lehet odamenni, hogy ne legyen belőle égés? Mármint a "szia, szép vagy, meghívhatlak valamire" stb. szerintem nem annyira jó, de lövésem sincs, hogy hasonló esetben milyen jó ismerkedési szövegek lehetnek. Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. ápr. 25. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent semmit..vagy akkor én mindenkinek tetszek....
2014. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 fahéjas Alien ***** válasza:
Ezt inkább paranoiának hívják szerintem.
2014. ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez bármelyik lehet mert én azért is csináltam már mert h mennyire feltűnően bámul meg a gyerek,és azért is mert tetszett a srác...
2014. ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!