Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány ezt csinálja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány ezt csinálja az jelent vmit?

Figyelt kérdés
Miközben elköszöntünk egymástól egy lány többször is erősebben megszorította a kezem, ennek van bármilyen jelentősége, jelzés értéke? Jelent ez vmit?
2012. jan. 16. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nincs! :)


az ilyen apróbb dolgokban egyesek úgy tudnak reménykedni..hogy biztos tetszem neki járna velem..ezek soxor csak hiú remények.

2012. jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát sok függ attól hogy milyen a kapcsolatotok :)

ha amúgy is tetszel neki, vagy valami, akkor lehet hogy azt várja hogy megcsokóld mint a filmekben vagy nem tudom :)

ha nem így vagytok egymással, csak nemtom, osztálytársak/kollégák vagytok vagy tudom is én, akkor simán lehet h csak gondolkodott közben, vagy egyéb tök egyszerű magyarázat... nem tom, írd le, milyen a kapcsolatotok? könnyebb úgy válaszolni :)

2012. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az eset házibulin történt, kicsit ivott volt a lány, de csak annyit, hogy jól érezze magát. Egy egyetemnek vagyunk a hallgatói és egy a haveri körünk, így 1-2 hetente találkozunk.A kapcsolatunk haveri jellegű.
2012. jan. 16. 23:02
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ez jelenthet haveri szeretetet is, de jelenthet többet is, talán a személyiségéből kéne kiindulnod vmennyire, ahogy te ismered őt, hogy ez jelenthet-e valamit, de ha akar valamit, akkor előbb-utóbb úgyis egyértelműbb jeleket fog szerintem adni neked
2012. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha akar valamit akkor tuti hogy több jelet is fog adni,ez még nagyon apró jel lehet hogy nem jelent semmit.
2012. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!