Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem a fiúnak, vagy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a fiúnak, vagy miért ilyen bunkó velem?

Figyelt kérdés

Az osztályomban mindenkivel jóba vagyok, tényleg mindenkivel, azokkal is, akik utáltak régen. Egyszerűen majdnem mindenkire rámerném bízni a titkaimat, közvetlen a viszonyom velük.

Namost van egy fiú, aki olyan szinten "bunkó" velem, hogy tényleg rosszul esik.

Így kezdődött az egész:

Régen eléggé jóba voltunk és sokan mondták, hogy mi vagyunk a szerelmespár az osztályban. Aztán nekem lett barátom(már két és fél éve vagyunk együtt). A fiú még ekkoris célozgatott, hogy akkor jön egy buliba, ha én is, meg olyanokat írt, hogy imád, és becézgetett a barátom előtt. Aztán valamiért átváltott bunkóba. Közben megtetszett neki egy lány. Az a lány is rászólt hogy ne legyen velem ilyen paraszt. Idén meg már...

Szólok hozzá két normális szót, és tök flegma velem. Ha bemegyek a terembe, kijön, ha kijövök, bemegy, és ezt már nem tudom hányszor eljátszottuk. Írtam neki a szülinapja alklmából, és még egy köszönöm-öt sem írt vissza.

A haverjaival nagyon jóban vagyok, és ha beszélgetek velük, és Ő is ott van, akkor inkább elmegy, vagy hozzám sem szól és rám sem néz. Mindenki szeret engem, csak Ő ilyen velem. Múltkor olyan flegmán szólt hozzám a semmiért, hogy azt hittem elsírom magamat.

Én a barátomat szeretem, de ennek ellenére zavar, hogy bunkó velem ez a srác úgy, hogy nem tettem ellene semmit,és kicsit olyan, mintha a többiek előtt is azt akarná mutatni, hogy messzire elkerül.

Azért ilyen szerintetek mert tetszem neki és a barátom miatt, vagy valami más oka lehet?


2014. ápr. 25. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tűri a visszautasítást,vagy irritálod,de nem tetszel neki az 76%
2014. ápr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Teljesen hülyeséget írt az előzö válaszoló! Én sztem meg tetszel neki és féltékeny a barátodra(ha még megvan) :)Kérdezd meg tőle hogy mi baja van hátha elmondja!
2015. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!