Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudjam meg, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg, hogy egy fiúnak, akit személyesen nem ismerek, hisz soha nem beszéltem még vele, tetszem-e?

Figyelt kérdés

Ô 17/F, igazi álompasi, szép, vicces, rendes, sportol, nem is keveset, de gyönyörûen rajzol, viszont elég zárkózott. Én meg 15/L ugyanabba a suliba járunk, s mostanában, ha csak olyan színû dolgot látok mint amilyeneket õ hord, már akkor a szívem kettõt kihagy,

s utána ezerrel ver. Ráírni nem merek, mert mindenki azt mondja, hogy szégyen, ha a lány kezdeményez. Suliban gyakran volt már olyan, szembenéztem vele, vagy amikor az osztálytársát, akivel nagyon jóba vagyok megöleltem s õ megnézett engem eléggé, Ezt én nem láttam, de a lány akit öleltem s jól ismeri azt mondta, hogy még sosem látta ilyennek, kíváncsiság volt a szemében. Mibõl láthatom, hogy mit gondolhat rólam, tetszetek-e neki? Én amúgy nem vagyok az a tökéletes alakú, magas, vékony lány, inkább sportosabb alkatú, alacsony, aktív, örökmozgó, életvidám, aki próbál mindenki arcára mosolyt csalni. Hogyan közeledhetnék feléje, akár barátilag is, mert számomra nagyon vonzó egyéniség? Lehet nála esélyem.?



2014. ápr. 14. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem beszéltél még vele,akkor honnan tudod hogy rendes és vicces?
2014. ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyen szerencsétlen,buta tiniként ne akarj kapcsolatot.

Kíméld meg a srácot

2014. ápr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1: sokan meséltek már róla, és hallottam, ahogy másokkal beszélt

2: miért is vagyok én szerencsétlen? :0

2014. ápr. 14. 13:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Először is: dobd ki a fenébe ezt az új keletű sztereotípiát, hogy szégyen ha egy lány kezdeményez... Ezért tart itt a mai világ, mert a mai lányok nem kezdeményeznek többségükben, aztán amikor az első kőbunkó ráeszmél, hogy csak oda kell lépni a csajhoz, rögtön nyert ügye van. Mert addigra a lány már annyira akar valakit maga körül, hogy jó lesz az is...

Elmondom neked, hogy fiúként nincs annál jobb érzés e tekintetben, ha egy lány kezdeményez. Nem kell attól behódolnod, hogy te nyitsz. Nem leszel ettől alárendelt. Ha mégis így érzed, akkor az már rég rossz. Kommunikáljunk emberek!! 10 millió bambaf....z országa a miénk, hála a fészbúknak meg hasonlóknak.

Ha tetszik, mutasd ki, beszélj vele, és majd akkor alakul ki igazán, hogy tényleg tetszik-e. Mert eddig csak belegondoltál szép és jó dolgokat, így persze hogy tetszik.

Még valami: 21 évesen eddig 6 kapcsolatom volt. Ebből 2 volt igazán komoly. Akkor most tippelj, hányszor kezdeményezett a lány...

Csak bátran! A szépség belülről fakad, ha te pedig tényleg életvidám csajszi vagy, akkor nincs mitől félned! :)

2014. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazad van :)
2014. ápr. 14. 15:45
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Odamész hozzá és megkérdezed, nincs-e kedve meghívni egy kólára?
2014. ápr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!