Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki 20 éves és nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 20 éves és nem volt barátnője és még csak bulizni sem járt hanem egésznap a számítógép előtt ült az elpazarolta az életét?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 26. 08:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem pazaroltad el az életed, mivel még csak 20 éves vagy, bőven van időd, egészséges emberek ilyenkor csöppennek bele a nagy életbe. Viszont innentől kezdve kezdj el élni, ha már feltetted a kérdést, mivel a húszas éveid nagyon gyorsan elfognak szállni. Szerezz barátokat, barátnőt, nem muszáj feltétlenül bulizni, csak járjatok el valahova a barátaiddal, ahol te is jól érzed magad, oszt cső.
2014. ápr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
ugyan 2 hétnél hosszabb kapcsolatom még nem volt,de elég sokat jártam/járok koncertekre,kiéltem/élem magam.ha csak játszottál és fórumokat olvasgattál akkor bizony elpazaroltad a legjobb éveidet,de ha valami menő dolgot csináltál mint pl.:Hollywoody filmek effektjeit vagy megmentetted a világot az y3k-tól akkor nem.
2014. ápr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Tulajdonkéépen mi a bulizás? az hogy egy diszkóban, vagy valami szórakozóhelyen több órán ugyanazn a ritmuson szóló zenét hallgatsz és közben bepiálsz, mert én is fiatal vagyok 20 évesnem oltam még bulizni de a legtöbb fiatal aki bulizik szinte mindenki iszik, mert " ivás nélkül nem lehet bulizni" és az alkohol meg károsítja az agysejteket. Szóval aki nem jártz bulizni, az se pazaorja el az életét. Én például gépezek de net pókerezek, és már jövedelemre is szert tettem. 20/f
2014. ápr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
bulizás alatt én azt értem hogy "jól érezni magam".a diszkókat a benne lévőkkel együtt felgyújtanám
2014. ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
igen, én pontosan ezt értem alatta. szeretem a fincsi koktélokat és a jó zenét. szeretek kiöltözni és táncolni. húha, de durva :D
2014. ápr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
jó nem kellenek ide a lelkesítő és vígasztaló dumák elpazaroltam kész az életem és nem is kell barátnő jó lesz nekem egyedül is leszarom az egész világot úgy ahogy van
2014. ápr. 26. 10:19
 17/22 anonim ***** válasza:
Akkor így jártál. Senkit nem érdekel:)
2014. ápr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
jó köszi
2014. ápr. 26. 10:43
 19/22 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem, pont hogy sokkal jobban járt. Ritkaság az ,hogy egy pasas magától rájön, a nők feleannyit nem érnek amennyit kínlódni kell velük, és inkább olyasmit csinál amit ő is szeret.

Gép előtt ülni még mindig jobb, mint a saját hányásodban fetrengeni a bárpult előtt.

2014. ápr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#7


miért is osszam meg valakivel, aki nem tett hozzá semmit, csak élvezi amit én felépítettem, és amíg én dolgoztam ő bulizott meg piálgatott?


Nem a pénz boldogít, hanem a nyugodt élet, amit nem alkalmazottként élek hónapról hónapra minimálbéres fizetésért



#10


Nem igen érdekel, hogy ki hiszi vagy ki nem. Én tapasztalom, ez a lényeg!

2014. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!