Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért engem nézett a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért engem nézett a lány, holott a számítógép képernyőjét kellett volna, miközben magyaráztam neki?

Figyelt kérdés
Délután a gép előtt ültünk, és magyaráztam a csajnak, hogy mit hogyan kellene csinálnia, én a monitort néztem, de a szemem sarkából láttam, hogy ő meg végig engem néz. Eléggé zavarban voltam, mert nagyon közel is volt az arcunk egymáshoz, szinte már összeértek. Hozzáteszem, nekem bejön a lány, és lehet, hogy én se vagyok teljesen közömbös a számára, mindenesetre azt tudom, hogy nagyon kedvel. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem esett jól ez a fajta közelség, csak nem tudtam mit kezdeni a helyzettel, őszintén szólva azon agyaltam, mennyire lenne gáz, ha mondjuk hirtelen megpuszilnám. A kérdésem lényege a következő: ilyen esetben van-e valamilyen jelentősége annak, hogy a lányok nem a képernyőt nézik, pedig ott lenne a lényeg, vagy csak én látok bele valamit a dologba? Érdekelnének a vélemények, és megköszönném a normális hozzászólásokat.

2013. aug. 7. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ha te egy infótanár vagy, a lány pedig az egyik diákod akkor felejtős a dolog:D
2013. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nem csak te látod bele

ha nem érdekelnéd, a képernyőt nézte volna

és nem lett volna amúgy gáz

2013. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

csak óvta a szemét a pixelektől :$

Viccen kívül: persze h bejössz neki, le kellett volna smárolnod :$

2013. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Febi és Zsúl válasza:
Szia! Szerintem bejössz neki. Hívd el moziba, vagy ilyesmi. Sok szerencsét! (Ha téged figyel, az nem véletlen ;))
2013. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#1: Nem, nem tanár vagyok, nagyjából egykorúak vagyunk. Ez ilyen munkahelyi segítségnyújtás volt. :)
2013. aug. 7. 21:00
 6/13 A kérdező kommentje:
A többieknek: köszi a gyors és hatékony válaszokat. Amúgy igen, sokszor éreztem én is úgy, hogy nem vagyok közömbös a számára, és pl. munka terén is mondott olyanokat, hogy sokkal magabiztosabb, ha ott vagyok, meg hogy könnyű annak, aki ért a géphez (amúgy nem informatikus vagyok, sőt, és nem is vágom annyira a gépi dolgokat, csak már tapasztaltam egyet s mást az adott programban). Viszont van "egy kis testi hibája": a pasija.
2013. aug. 7. 21:04
 7/13 anonim ***** válasza:

Jajj, és miért nem pusziltad meg? :(

Remélem, amikor az én Szerelmem segít majd nekem a gépen, azért veszi a lapot, ha így csinálok neki :(


17/L

2013. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát egyrészt tapasztalatlan vagyok, és még nem is volt senkim, másrészt meg zavar, hogy van barátja, és nem nagyon tartom etikusnak, hogy így csókolózzunk, attól függetlenül, hogy nagyon vonzónak tartom őt, és amikor a szemembe néz, meg tudnék tőle őrülni. És eléggé bizonytalan maga a helyzet is, sokszor éreztem úgy, hogy nem csak barátként tekint rám, de ugyanakkor meg a pasiját szereti (legalábbis szerintem), és összezavarodtam ettől az egésztől. Plusz sokszor égtem már be így, amikor félreértettem dolgokat, és féltem, hogy most is ez lesz. :(
2013. aug. 7. 21:45
 9/13 anonim ***** válasza:

Érdekesebbek talált téged, mint a magyarázatod/ csak úgy nézet/ az is lehet h tény tetszettél neki. Ez elég sokoldalú lehet. Bocsi, de szerintem ez nem biztos h azt jelenti, h bejössz neki…

(15/L)

2013. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én sem venném biztosra, pont ezért sem nagyon merem "kiadni" magam, félek, hogy megtudja, hogy többet érzek iránta, és akkor ciki lesz. Viszont ha nem önmagában nézzük ezt az esetet, akkor még bonyolultabb a dolog. Van, ami mintha arra utalna, hogy tetszem neki, viszont máskor meg úgy érzem, hogy nem. (Talán ő is bizonytalan kicsit, nem tudom.) De azt sem tudom, hogy ezeket a pozitív jeleket csak én akarom-e mindenáron belelátni a dolgokba, vagy tényleg nem vagyok közömbös a számára. Általában így szoktam pofára esni, mert utólag mindig kiderül, hogy csak én gondoltam többre, mint amit a lányok akartak.
2013. aug. 8. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!