Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. 7 hónapja viszonzatlan szerelemben vagyok. Viszont kiderült 1 hónapja, hogy az egyik haverom hónapok óta szerelmes belém. Minden megváltozott. Az tudat, hogy valakinek fontos vagyok.. kezdek ki szeretni a fiúból és aki szeret engem kezdek iránta egyre többet érezni. De én félek. Egyátalán nem akarok most senkibe se szerelmes lenni. Félek egy járástől. De magamat ismerve tudom, hogy belé fogok szeretni, de mégsem akarnék vele együtt lenne. Bocs a fogalmazásért kicsit összevissza lett, de szerintem a lényegét értettétek. Szerintetek mit tegyek?

2014. ápr. 26. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz?amugy nem,nem ertheto mert szerelmes vagy egy sracba de nemakarszszerelmes lenni,szoval akk te se tudod mit akarsz akkor mi hogy segitsunk?
2014. ápr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig ne küzdj az új ellen. :) Segítene túllépni a másikon is lehet, hogy nem bánnád meg.
2014. ápr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akibe 7 hónapig voltam szerelmes, iránta kezdenek elmúlni az érzéseim.
2014. ápr. 26. 12:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez jó, mert hát miért futnál olyan után, akinek nem kellesz? Szerintem próbáld meg a másik sráccal. :)
2014. ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A szüleim se örülnének, hogy barátom lenne..
2014. ápr. 26. 12:10
 6/9 anonim válasza:
hogy hívnak? tudom hogy lènyegtelen de kiváncsi vagyok rá
2014. ápr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
miért? nem szeretném elárulni
2014. ápr. 26. 12:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja, bocs. Hogy ha nem vagy elég idős ehhez, akkor nem baj, ha nem jössz össze vele.


Megkérdezhetem a korod?

2014. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem is a korral van a baj, mert abban a korban vagyok, hogy simán lehetne barátom. A szüleink se bírják egymàst, az én szüleim a fiút se..
2014. ápr. 26. 13:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!