Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Emóció központú coping-om van. (Tehát ha valakinek problémája van, lehet feladatközpontú megküzdési mód, emóció(érzelem), és elkerülésre irányuló.)

a problémám az, hogy a legkisebb problémától elkezd remegni a hangom, és az ellen küzdök, hogy nehogy elbőgjem magam. Ami legtöbbször nem sikerül. Ha bármi nem megy, ez történik, és engem ez nagyon zavar. Képtelen vagyon arra, hogy másmilyen coping stratégiát használjak, egyszerűen képtelen vagyok újra nekifutni a nehézséget okozó feladatnak.

Hogy lehetne fejleszteni magamat, hogy ne kezdjek el mindenen sírni?



#sírás #emóció központú megküzdési mód #coping stratégia
2014. ápr. 26. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Ehhez szerintem inkabb kerj segitseget szakembertol.
2014. ápr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!