Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom erőszakos velem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom erőszakos velem. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Azt hiszem majdnem 2 hete fordult először elő, hogy kezet emelt rám. Nem ütött meg durván, csak megpofozott. Akkor az alkohollal magyarázta és bocsánatot is kért. De tegnap előtt megint megütött és erősebben, ráadásul teljesen józanul.Ezután pedig, letepert és azt akarta, hogy közösüljünk. Megpróbáltam kiszabadulni a szorítása alól, de nem sikerült... és hát, lefeküdtünk. Kezdem azt hinni, hogy ő erre izgul, hogy megüt. A szexuális együttlétünk sem tartozott a finomabbik fajtába, ha értitek. Igazából nem akartam, nem kívántam, hogy ott és akkor együtt legyünk, mert előtte megütött és tudom, hogy tisztában volt a cselekedeteivel. Nem tudom mit csináljak. Küldött egy üzenetet nem régen, hogy milyen jó volt az este és, hogy örülne ha ma meg ismételnénk... körülbelül 45 perc múlva haza jön és kitudja mi fog történni. Nagyon félek!

Ez előtt mindig az a kedves, aranyos pasi volt, aki soha nem emelt kezet rám, és ahogy tudom az eddigi barátnőire sem. Mit csináljak? Hiába beszélek neki, olyan mintha a falnak beszélnék... kérlek, segítsetek! 19/N


2013. nov. 12. 20:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Jézus!

Minél hamarabb szakíts vele, mert ennél csak rosszabb lesz.

2013. nov. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát szakíts, vagy különben csak durvulni fog. Felesleges hiú reményeket táplálni.
2013. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Na, ez az a srác, akit most egy életre felejts el. TÖBBSZÖR MEGÜTÖTT! Azt hiszed, egyszer csak abbahagyja? Leszokik róla? Felejtsd el!
2013. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Ne fantáziálj...:P
2013. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
ezek után miért vagy vele ? komolyan..
2013. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
17%
Mert minden nő szereti ha verik, csak teszik itt magukat hogy nem. Valahogy ki kell fejeznie a faszinak a szeretet, nem?
2013. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%

Ez kamu.

Ha meg akart dugni miért nem sikoltottál segítségért ha annyira nem akartad? Ha meg hagytad, akkor ne ellenkezzél máskor sem. AMúgy dobd ki!

2013. nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 xHaru válasza:
100%
Verd meg egy banánnal!
2013. nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Minden nő szereti ha verik? Jaa... hogy akkor azért sírtam a mosdóban mert jól esett? Igen, szerintem is. Egyébként.. én elakarom hagyni, de egyik részem meg vissza húz hozzá, mert ő nem ilyen volt! Nem lehetne ő újra ugyan olyan mint anno?
2013. nov. 12. 20:07
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle amint hazaért. Lehet hogy most kapsz egy nagyobbat.
2013. nov. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!