Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen dolog az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen dolog az, ha ezért megveri a lányt a barátja?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy mentem éjszakára melózni és felszálltam a buszra és látásból úgy a buszról ismerjük egymást,beszélgettünk is már mert tudjátok hogy van ez,az emberek mennek dolgozni és beszélgetnek egymással. Lényeg az,hogy volt még sok szabad hely de én megkérdeztem a lánytól,hogy szia akkor ülhetek ide,mert ugye így ismerjük egymást és mondta,hogy persze mondom csak azért,hogy ne unatkozzak beszélgessek egy kicsit így ismerőssel. Nade mivel a barátja kikísérte a buszhoz és látta,hogy én mellé űltem a buszon,mert még a megállóban fel látott,azt is látta,hogy a barátnője mellé űltem és a barátnője megengedte. Szóval másnap visszahallottam ugyan olyan ismerőstől aki azzal a busszal jár,hogy a lánynak a fiúja otthon mikor hazament a csaj kérdőre vonta és megverte,hogy ki volt az a pasi aki a buszon mellédűlt köszönve,mosolyogva? Szóval ezt Hallottam vissza. Pedig én nem udvarolni akartam a csajnak,hanem ismerős köszöntem mosolyogva,hogy szia munkába?... És csak beszélgetni akartam. Azt mondták a többiek,hogy ne űljek máskor mellé,mert mit kapott ezért. Másnap jött is a csaj ugyanúgy,most én szálltam fel először ő másodjára de nagy komolyan jött,rám se nézett,leűlt máshova mintha én hibás lennék,hogy ő kapott ezért. Mégis milyen ,hogy ezért a barátja megverte? Egy lányt nem szabad bántani. Micsoda állatok vannak,mert vannak sajnos ilyenek.

2014. ápr. 26. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
beteg az ilyen csk azt nem értem egyes nők ezt miért tűrik???
2014. ápr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nekem ilyen pasim lenne mar regen szakitottam volna..beteg allat...sajnalom szegeny lanyt.. :(
2014. ápr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
A csaj meg is erdemwliha egy ilyennel van..
2014. ápr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Igen, inkább az a megdöbbentő, hogy utána is vele maradt.. mennyi ilyen lány van, aki ennyi megaláztatást elvisel, pedig biztos lenne 1-2 fiú, aki nagyon-nagyon szeretné, a tenyerén hordozná, ehelyett meg egy ilyen balekkal van, már ki tudja mióta. Szomorú, és érthetetlen, az biztos.
2014. ápr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Wow, de rohadt értelmes is mindenki. Bárki, aki ilyen helyzetben jobban felháborodik azon, hogy a nő miért van együtt egy ilyen alakkal, mint azon, hogy a pasas egyáltalán képes volt ilyet tenni, az elmehet a búbánatos f-szomba, de tényleg.

Ha még nem voltatok olyan kapcsolatban, ahol a partner fizikailag vagy mentálisan bántalmazott, zsarolt, esetleg visszaélt a helyzetével bármilyen módon és kihasznált titeket, addig ne merjetek a témában olyan megjegyzéseket tenni, hogy az áldozat is egy hülye, amiért tűri.

2014. ápr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

egy párkapcsolatba nem fér bele a verés!! igen, tudom, van ezerféle szituáció, meg ilyen-olyan indok. DE a verés egyikre sem megfelelő válasz.

ráadásul erre a történetre egyáltalán nem igaz még csak az sem, hogy a csaj bunkó lett volna, vagy ilyesmi. egy normális párkapcsolatban megbeszélték volna, hogy mi történt és ennyi. ez egy agresszív állat. de te semmiképpen nem vagy hibás.

2014. ápr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%

5-ös, te nagyon elborult vagy, ember..


Nem kell ehhez diploma, vagy ésszerű gondolkodásmód, vagy akármi: aki egy KICSIT IS gondolkodik, és észreveszi a társán az általad említett dolgok bármelyikét, azonnal kilép a "kapcsolatból", bár ahol már fizikai/mentális bántalmazás előfordulhat, az már nem is igazán kapcsolat.

2014. ápr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Akkor én ne hibáztassam magam,hogy nem kellett volna vele leülni beszélgetni?

Sajnálom a csajt. Van amúgy egy olyan lány ismerősöm,csak haver hogy a múltkor mentem a villamossal,megkérdezte,tőlem,hogy várj te merre mész mondom a villamossal eddig meg eddig és mondta,hogy ne menjek már egyedűl úgyis én is arra megyek,menjünk együtt mégha én hamarabb is szállok le. Mondtam jó,felőlem...

Aztán mikor leszállt köszönt és azt is mondta,hogy a barátjának el ne mondjam,hogy együtt utaztunk a villamoson,mert engem megver. Mondtam oké nem mondom,gondoltam magamba,hogy tanultam én önvédelmet amúgy,na mindegy az ilyen is egy degenerált pasas lehet.

Sok bolond ember van.

2014. ápr. 26. 15:57
 9/10 anonim ***** válasza:
fura ismerőseid vannak. vagy lehet, hogy én élek fura világban, de a barátom is és én is rendelkezünk ellenkező nemű barátokkal, akikkel szoktunk találkozni külön-külön is. Ezen kívül ha pl közös ismerőssel találkozunk út közben azt elmeséljük egymásnak, hogy mi van vele, stb. de a legutolsó esetben jutna eszemben ilyenre féltékenynek lenni. sztem ez gáz...
2014. ápr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát nem te élsz fura világban hanem nekem van egy két fura ismerősöm ez a tény. Amit leírtál az a normális természetes dolog. Figyelj az ilyen pasi mind degenerált hadd ne mondjam ki mi...
2014. ápr. 26. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!