Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek önző dolog ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek önző dolog ha harcoltok a szerelmetekért? Valaki azt mondta nekem, hogyha igazán szeretném akkor tovább lépnék. Ez igaz? Tényleg ez lenne a szerelem?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 23:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem is lenne szerelem, ha nem harcolna érte
2014. ápr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi a választ, én is ezt gondolom
2014. ápr. 24. 23:06
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi abban az önzőség, ha harcolsz a szerelmedért?
2014. ápr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
egy határ után már önzőség.
2014. ápr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az egyik anyósjelöltem is azt mondta, hogyha igazán szeretem a lányát, akkor elengedem... :-)


Akkor arra gondoltam: wazzeg, hogy lehetsz már ilyen lüke? Ha szeretem, és ő is szeret akkor miért engedjem el, csak a kedvedért? :-)

2014. ápr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ki tudja hol a határ... szerelemben szerintem nincs :D
2014. ápr. 24. 23:10
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a sok barmot.

Ha szereted ne engedd el, ezt saját bőrömön tapasztaltam.

Akit szeretsz soha nem szabad elengedni, mert a boldogság nem minden nap pontban 3kor érdekzik, és hoz neked egy vagonnyi örömöt meg szeretetet.

Szóval aki azt mondta az egy nagy barom volt, vagy még nem volt szerelmes.

2014. ápr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

"Mi abban az önzőség, ha harcolsz a szerelmedért?"


Semmibe veszed annak a véleményét akit állítólag annyira szeretsz. Egy kapcsolat nem csak rajtad múlik, ha pedig a másik nem kér belőled arra nem az a válasz hogy "naaa, lécci lécci lécci lécci".

2014. ápr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak abban az esetben igaz, ha tudod, hogy a másiknak már szenvedés veled lenni.

Illetve ha teljesen viszonzatlan a dolog, és a másikat már idegesíti a próbálkozásod.

2014. ápr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Hogy akarsz harcolni?Ha nem akar már téged,akkor felesleges
2014. ápr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!