Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok olyan betegségről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan betegségről, hogy egy embernek nincsen spermiuma?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert 13 vagyok és még mindig nem volt magömlésem pls segítsetek

2014. ápr. 26. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szolj anyudnak
2014. ápr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Úristen... Látom, az iskolákban mindent tanítanak, csak pont a lényeget nem. Na hadd világosítsalak fel!


Egy fiúnak eleinte NINCS magömlése. Ez egyszerűen betudható annak, hogy még nem vagy hozzá elég érett. Változó, kinek mikor jön meg - van, akinek 10 évesen, van, akinek 14-15 évesen. Neked az égvilágon semmi, de semmi bajod nincs. Csak légy nyugodt, verjed, és majd eljön az ideje, hogy valami ki fog jönni.


20/L

2014. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Utolsó rosszul tudod. A fiúk már 5-6 éves korukban is nemzőképesek, ilyen korban pedig már rég kéne, hogy az legyen.
2014. ápr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Le lehet pontozni, attól még ez így van. Olvass utána!
2014. ápr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, te tudod rosszul. A lányok érettek eléggé 11 évesen a szülésre és a terhességre :)
2014. ápr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Oké :D lehet benéztem, de merevedés már van akár 5-6 éves korban is, ez tuti! Összekevertem, rég voltam 14 :)
2014. ápr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat:)
2014. jún. 8. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!