Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok tanácsot? Főleg fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsot? Főleg fiúk, de lányok is. (többi alul)

Figyelt kérdés
Van a combomon 2 körömnyi nagyságú piros folt, mindkettő sebek nyoma. Kb. 4-5 éve megvan és hiába kezeltem nagyon sokáig(aloe vera gél, szilikonos hegkezelők)nem igazán használnak. Világos a bőröm, ha sikerült is barnulnom, akkor is látszódtak,méghozzá erőteljesen. Egy picit ki is dudorodnak, de nem annyira vészes. Plasztikai sebészre nincs pénzem, meg félnék is, hogy még jobban elrondítaná. Arra gondoltam, hogy valami ízléses, egyszerű kis tetkó eltakarná mindkettőt és nem kellene szégyellnem a lábam. Felvehetnék nyáron rövid nacit, szoknyát. Már egy jó ideje csak otthon hordok ilyet. Engem nem zavarna a hegszerű sebnyom, ha fehér lenne, de ezek évek múltán is olyanok, mintha frissek lennének, pirosan virítanak.Elmúlni már nem fognak. Tudom, hogy sokan örülnének, ha ilyen nagy problémájuk lenne, mint nekem, de nekem rossz érzést okoznak. Ismerkedéskor is. Főleg akkor Köszi.
2014. ápr. 26. 14:08
 1/8 A kérdező kommentje:
22/L vagyok
2014. ápr. 26. 14:09
 2/8 anonim ***** válasza:
ugyan már.. nekem is fehér a bőröm, és mindig nekimegyek vminek, amitől folyton kék-zöld.. valójában ha picit beütöm, már kékül.. szal.. nyugi :D
2014. ápr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért kéne eltakarni tetkóval? Ez hozzád tartozik, ugyanúgy, ahogy a szemed, az orrod, szád, stb. Nekem is van pár hegem, mégse csinálok vele semmit. Akinek megtetszem, ez nem tántorít el tőle. Ugyanígy, ha Te megtetszenél nekem, ez a két folt rohadtul nem tántorítana el tőled... szóval ne, ne fedd el, ne csinálj vele semmit, ez legalább egy jó mércéje annak, hogy akivel ismerkedsz, mennyire gyökér, vagy normális :)


23F

2014. ápr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Talán nem a véletlen műve, hogy vannak bőrgyógyászok a világon.


20/F

2014. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-1 centis bizbasz nem számít.
2014. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem számít. Igaz én fiú vagyok, de a jobb oldalam csupa heg egy motorbaleset miatt. ( nem kell nagy dologra gondolni, de nem volt kellemes érzés...) :)
2014. ápr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a vallamon van egy 3x1 centis majfolt es a baratomat eggyatalan nem zavarja:)

Meg az se h a mellem kozt van egy nagyobb szimpla anyajegy:P

En utalom de o azt mondta h milyen edes:D

2014. ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem sem akkora dolog hogy direkt el kéne takarni

másoknak is van valamije, nekem is van, én ettől inkább egyedibbnek érzem magam :D

2014. ápr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!