Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon béna vagyok pasizásban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon béna vagyok pasizásban, adnátok tanácsot, hogy szedjek fel egy pasit?

Figyelt kérdés
Nem szoktam sosem kezdeményezni, de most megtetszett valaki, aki eléggé visszahúzódó és nem olyannak ismerem(mások sem) aki meg teszi az elsõ lépést. Minden nap találkozunk de nem tudom, hogy közeledjek hozzá.
2013. szept. 11. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Keresd a társaságát,mosolyogj rá,tegyél utalásojat majd veszi a lapot.
2013. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tegyél fel ide egy hirdetést.
2013. szept. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A mosoly meg van. Mindig mosolygunk egymásra ha találkozunk, meg szezunk. De valahogy nem sikerül.
2013. szept. 11. 21:42
 4/7 A kérdező kommentje:
Amugy milyen utalásokra gondolsz?
2013. szept. 11. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:

apróbb jelek, mosolygás, huncut mosoly, vagy zavarba elgyél, kicsit viselkedj idiótán :D ennyi.

modnannám ez elpirulást, is de azt nem te szabályzod. :D

esetleg kacsints, de azt mér csak akkor ha nyeregbe érzed magad nála :)


amugy így szóban ne ajánlkozz fel neki. had teperjen csak!

2013. szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 I'm Sexy válasza:

Hát hány éves vagy attól is függ... mert utalás pl.: ha elhívod sétálni haza kiséred puszival köszönsz

... a te esetedben gondolom az de nem tudom igazán kort írjál...

2013. szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy haza kisérem, elég fura lenne lány léttemre pasit kisérgetni. Amugy 23vagyok. Kollégák vagyunk, nem rég dolgozunk eggyütt, eleinte mondták a többiek hogy kérdezõsködött rólam, meg mondta, h csinos vagyok.
2013. szept. 11. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!